Żona do adopcji w Modlinie - komedia, która rozsadzi spokojny wieczór

FOT. Nowodworski Ośrodek Kultury
Nowodworski Ośrodek Kultury szykuje w Kasynie Oficerskim wieczór dla tych, którzy lubią, gdy scena bierze codzienność pod włos. 27 września 2026 r. o godz. 17:00 w Kasynie Oficerskim w Twierdzy Modlin, ul. Ledóchowskiego 160, Nowy Dwór Mazowiecki pojawi się spektakl „Żona do adopcji” - komedia, w której zwykły domowy porządek zaczyna sypać się z hukiem 😄
- Żona do adopcji w Kasynie Oficerskim rozkręci lawinę domowych pomyłek
- Obsada trzyma tempo, a bilety są już w sprzedaży
Żona do adopcji w Kasynie Oficerskim rozkręci lawinę domowych pomyłek
Adam ma życie ustawione jak w zegarku - praca, dom, znowu praca i tylko od czasu do czasu odrobina kontrolowanej rozrywki. Wystarczy jednak kilka niespodziewanych wizyt, żeby cały ten spokój zamienił się w serię niedomówień i absurdalnych podejrzeń.
Właśnie tak zaczyna się ta historia: żona wyjeżdża, do mieszkania wpada natrętny domokrążca i wróżbita, po chwili pojawia się dawny kolega z podstawówki, Filip, a do drzwi puka jeszcze przedstawicielka ośrodka adopcyjnego, o której wizycie Adam zupełnie nie pamiętał. Z każdą minutą robi się coraz ciaśniej od pomyłek, insynuacji i nerwowego śmiechu - czyli dokładnie tak, jak lubi publiczność komediowa 🎭
Obsada trzyma tempo, a bilety są już w sprzedaży
Na scenie pojawią się Aleksandra Zienkiewicz lub Magdalena Wróbel, Michał Rolnicki lub Maciej Mikołajczyk albo Tomasz Piątkowski - zamiennie - oraz Marek Pituch. To zestaw, który ma poprowadzić widzów przez komediowy galimatias bez chwili oddechu, a w takich historiach tempo naprawdę robi różnicę.
Bilety kosztują 120 zł i można je kupić w kasie NOK, gdzie dostępne są także ze zniżkami, na biletyna.pl, kupbilecik.pl oraz w biletomacie w Kasynie Oficerskim, z płatnością kartą. Bilety kosztują 120 zł i są do zdobycia w kasie NOK, online na biletyna.pl i kupbilecik.pl, a także w biletomacie w Kasynie Oficerskim.
na podstawie: NOK.
Ilustracja wykorzystana w artykule została pobrana z zewnętrznego źródła (Nowodworski Ośrodek Kultury). W przypadku zastrzeżeń dotyczących praw do zdjęcia prosimy o kontakt.
Ostatnie Artykuły

Żona do adopcji w Modlinie - komedia, która rozsadzi spokojny wieczór

Emocje wchodzą na scenę NOK-u. To będzie poranek, który dzieci zapamiętają

Ostatnie miejsca na bezpłatny wyjazd do Starachowic po sprawdzone rozwiązania społeczne

Michał Leja przyjeżdża do Modlina z programem, który idzie głębiej niż żart

W Nasielsku znów rusza sprzątanie świata z sadzonkami dla uczestników

W Nowym Dworze Mazowieckim ruszą bezpłatne warsztaty, które mają odciążyć rodziców

Mazowsze szuka najlepiej zachowanych drewnianych budynków i nagradza opiekę

„Dzieje Nasielska” wracają do sprzedaży po dodruku książki o historii miasta

Światowy Dzień Trzeźwości przypomina o problemie, który długo pozostaje w cieniu

Dlaczego przesyłka za pobraniem zwiększa bezpieczeństwo transakcji w sklepie internetowym?

Wolontariat dostaje światowe wsparcie i staje się sprawą każdego gestu

Powiatowe autobusy dostaną elektryka, a jeden kurs ruszy później

Strażacka drabina z Nowego Dworu zyska drugie życie dzięki powiatowym pieniądzom

