Bezpłatny webinar o jednoosobowej działalności gospodarczej - zapisy już trwają!
Masz pomysł na biznes, ale boisz się formalności? Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie organizuje bezpłatny webinar, który rozwieje Twoje wątpliwości i pomoże postawić pierwsze kroki w świecie jednoosobowej działalności gospodarczej. Nie przegap tej okazji!

Webinar dla przyszłych przedsiębiorców: kluczowe informacje

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie zaprasza na bezpłatny webinar, który odbędzie się 4 lipca 2024 r. w godzinach 10:00-13:00. Tematem spotkania będą najważniejsze aspekty formalno-prawne związane z prowadzeniem jednoosobowej działalności gospodarczej.

Dlaczego warto wziąć udział?

Jeżeli zastanawiasz się nad otwarciem własnej firmy, ale nie masz pewności, jak poradzić sobie z formalnościami, ten webinar jest dla Ciebie. Eksperci omówią kluczowe kwestie, takie jak:

  • uwarunkowania prowadzenia firmy,
  • obowiązkowe składki do ZUS,
  • koszty działalności,
  • wybór najkorzystniejszej formy opodatkowania,
  • podatek VAT – kiedy jest obowiązkowy,
  • proces rejestracji jednoosobowej działalności gospodarczej.

Jak dołączyć do webinaru?

Udział w webinarze jest bardzo prosty. W dniu wydarzenia wystarczy kliknąć na link dostępu, który będzie aktywny w czasie trwania spotkania. Nie są wymagane wcześniejsze zapisy, wystarczy podać swoje imię i nazwisko przy dołączeniu do spotkania na platformie MS Teams.

Do kogo skierowane jest szkolenie?

Webinar skierowany jest do wszystkich osób zainteresowanych tematyką prowadzenia jednoosobowej działalności gospodarczej. Niezależnie od tego, czy dopiero planujesz rozpoczęcie działalności, czy już prowadzisz firmę i chcesz poszerzyć swoją wiedzę, znajdziesz tutaj wiele cennych informacji.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu i życzymy owocnego zdobywania wiedzy!
Źródło: Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim