Debata społeczna w Nowym Dworze Mazowieckim - 20 czerwca w MCK
Zapraszamy wszystkich mieszkańców do aktywnego uczestnictwa w debacie społecznej, która odbędzie się 20 czerwca 2024 roku o godzinie 13:00 w Miejskim Centrum Kultury przy ul. Paderewskiego 1A. To doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej o działaniach na rzecz bezpieczeństwa i podzielić się swoimi pomysłami.
  1. Debata społeczna w Miejskim Centrum Kultury
  2. Omówienie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa
  3. Prezentacja aplikacji Moja Komenda
  4. Podsumowanie zeszłorocznych wniosków i działań dzielnicowych

Już 20 czerwca o godzinie 13:00 w budynku Miejskiego Centrum Kultury przy ul. Paderewskiego 1A odbędzie się ważne spotkanie dla wszystkich mieszkańców. Organizatorzy zapraszają na debatę społeczną, która będzie poświęcona różnym aspektom bezpieczeństwa w naszej miejscowości.

Podczas debaty zostanie omówiona Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa, narzędzie, które pozwala mieszkańcom zgłaszać miejsca, w których czują się niebezpiecznie. Przedstawiona zostanie także aplikacja Moja Komenda, dzięki której można łatwo znaleźć najbliższy komisariat oraz kontaktować się z dzielnicowymi.

W trakcie spotkania omówione zostaną działania priorytetowe dzielnicowych, a także podsumowane zostaną wnioski zgłoszone podczas zeszłorocznej debaty. To doskonała okazja, aby dowiedzieć się, co zostało zrealizowane i jakie są plany na przyszłość.

Dowiedz się, co robi Policja, aby zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom. Przedstaw swój pomysł, jak poprawić bezpieczeństwo w swoim miejscu zamieszkania.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do aktywnego udziału i dzielenia się swoimi spostrzeżeniami oraz pomysłami na poprawę bezpieczeństwa w naszej miejscowości. To nasza wspólna sprawa!


Na podstawie: KPP