Debata społeczna w Pomiechówku: zaproszenie dla mieszkańców 19 czerwca
Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Pomiechówek na ważne spotkanie dotyczące bezpieczeństwa w naszej społeczności. To doskonała okazja, aby dowiedzieć się, jakie kroki podejmuje Policja oraz przedstawić swoje propozycje poprawy bezpieczeństwa.
  1. Data i miejsce debaty: 18 czerwca 2024, godz. 10:00, Kino, ul. Jana Kilińskiego 1.
  2. Omówienie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa i aplikacji Moja Komenda.
  3. Prezentacja działań priorytetowych dzielnicowych.
  4. Podsumowanie realizacji zeszłorocznych wniosków.

Policja serdecznie zaprasza mieszkańców Gminy Pomiechówek na debatę społeczną, która odbędzie się we wtorek, 18 czerwca 2024 roku o godzinie 10:00 w budynku Kina przy ul. Jana Kilińskiego 1. To wyjątkowa okazja, aby bezpośrednio porozmawiać o bezpieczeństwie w naszej okolicy.

Podczas spotkania przedstawione zostaną kluczowe narzędzia i inicjatywy, które mają na celu poprawę bezpieczeństwa w naszej gminie. Omówiona zostanie Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa, która pozwala mieszkańcom zgłaszać miejsca, które uważają za niebezpieczne. Dodatkowo, zaprezentowana zostanie aplikacja Moja Komenda, dzięki której w łatwy sposób można znaleźć kontakt do dzielnicowego i innych funkcjonariuszy.

W trakcie debaty omówione zostaną także działania priorytetowe dzielnicowych, które mają na celu zwiększenie bezpieczeństwa w naszej społeczności. To doskonała okazja, aby dowiedzieć się, jakie kroki podejmują lokalne służby, aby chronić mieszkańców.

Na zakończenie spotkania zaplanowano podsumowanie realizacji wniosków zgłoszonych podczas zeszłorocznej debaty. Będzie to również moment, w którym mieszkańcy będą mogli przedstawić swoje własne pomysły i sugestie dotyczące poprawy bezpieczeństwa.

Serdecznie zapraszamy do udziału! To nie tylko szansa na zdobycie ważnych informacji, ale także możliwość aktywnego uczestnictwa w budowaniu bezpiecznej i przyjaznej społeczności.


Na podstawie: Policja: Nowy Dwór Mazowiecki