Konkurs dla startupów
Startupy z Mazowsza mają szansę na wsparcie finansowe i medialne! Rusza VI edycja konkursu "Startuj z Mazowsza", skierowana do nowo powstałych firm z województwa mazowieckiego. To doskonała okazja, aby zaprezentować swoje innowacyjne pomysły i zdobyć cenne nagrody.
  1. Zgłoszenia do 15 lipca 2024 r. przez formularz online.
  2. Konkurs w trzech kategoriach: INNO-TECH, SOCIAL IMPACT, START.
  3. Główna nagroda w każdej kategorii: 30 000 zł.
  4. Dodatkowe wsparcie medialne i możliwość pozyskania inwestora.

Startupy działające na Mazowszu, które nie przekroczyły trzech lat działalności, mogą wziąć udział w konkursie "Startuj z Mazowsza". Konkurs ten jest idealną okazją do pokazania innowacyjnych rozwiązań i uzyskania wsparcia na dalszy rozwój. Do 15 lipca 2024 r. można zgłaszać się poprzez formularz dostępny online.

Startupy mogą rywalizować w trzech kategoriach: INNO-TECH, SOCIAL IMPACT i START. Każda z tych kategorii ma swoje specyficzne wymagania, ale wspólnym mianownikiem jest innowacyjność i potencjał do wprowadzenia znaczących zmian na rynku:

  • INNO-TECH: dla startupów wprowadzających nowe produkty, procesy oraz innowacje technologiczne.
  • SOCIAL IMPACT: dla firm, które mają pozytywny wpływ na środowisko lub społeczeństwo.
  • START: dla projektów na etapie Minimum Viable Product lub prototypu, mających potencjał do skalowania.

Zwycięzcy w każdej z kategorii otrzymają nagrodę finansową w wysokości 30 000 zł. Ponadto, finaliści mogą liczyć na wsparcie medialne, nawiązanie cennych kontaktów biznesowych oraz szansę na zdobycie inwestorów. Partnerzy konkursu przewidzieli również nagrody specjalne dla najbardziej obiecujących projektów.

Więcej informacji na temat konkursu "Startuj z Mazowsza" oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie mazovia.pl. To wyjątkowa szansa dla młodych firm na zdobycie środków na rozwój i rozgłos w branży.


Na podst. Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim