Marzec pełen atrakcji w Nowodworskim Ośrodku Kultury - sprawdź program
Zapraszamy mieszkańców i gości Nowego Dworu Mazowieckiego na wyjątkowe wydarzenia w Nowodworskim Ośrodku Kultury i Kasynie Oficerskim! Nadchodzący miesiąc przyniesie nam kulturalne przeżycia, które na długo zostaną w pamięci każdego uczestnika. Sprawdźcie, co Was czeka!
  • Nowodworski Ośrodek Kultury i Kasyno Oficerskie w Twierdzy Modlin zapraszają na marcowe wydarzenia.
  • Bilety dostępne w kasie NOK oraz w biletomacie w Kasynie Oficerskim (płatność kartą).
  • Możliwość zakupu biletów online na różne wydarzenia, w tym na stand-up oraz seanse kinowe.

Marzec w Nowodworskim Ośrodku Kultury obiecuje być pełen emocji i niezapomnianych wrażeń. Szczególną uwagę warto zwrócić na bogaty program wydarzeń, który z pewnością zadowoli różnorodne gusta kulturalne mieszkańców. Od stand-upów, poprzez wyjątkowe seanse filmowe, każdy znajdzie coś dla siebie.

Dla tych, którzy cenią sobie wygodę i szybkość działania, organizatorzy przewidzieli możliwość zakupu biletów zarówno bezpośrednio w kasie NOK przy ul. I. Paderewskiego 1a, jak i za pośrednictwem nowoczesnego biletomatu w Kasynie Oficerskim, gdzie płatności dokonuje się wyłącznie kartą. Dla osób preferujących cyfrowe rozwiązania, dostępna jest także opcja zakupu biletów online.

Nie lada gratką dla miłośników dobrego humoru będą wieczory stand-upowe. To doskonała okazja, by oderwać się od codzienności i pośmiać razem z przyjaciółmi. Ponadto, kinomani będą mieli okazję zanurzyć się w świat filmu dzięki starannie dobranym seansom, które przyciągną zarówno dorosłych, jak i młodszych widzów.

Zapraszamy wszystkich do udziału w marcowych wydarzeniach w Nowodworskim Ośrodku Kultury i Kasynie Oficerskim. Nie pozwól, aby te niezwykłe chwile minęły bez Ciebie!


NOK