Nowodworski Ośrodek Kultury: Walentynki w Kasynie Oficerskim: Gala Muzyki Świata
Zakochani w rytmie muzyki – wyjątkowa gala w Twierdzy Modlin! Czy możecie już poczuć atmosferę nadchodzących Walentynek? Przyszykujcie się na wieczór pełen elegancji i romantycznych melodii w historycznym Kasynie Oficerskim. To spotkanie na które czekali wszyscy miłośnicy kultury!
  • Romantyczna gala muzyki na Walentynki.
  • Występ Grażyny Brodzińskiej, gwiazdy polskiej operetki.
  • Walentynkowe zwiedzanie zabytkowego Kasyna Oficerskiego.
  • Możliwość wsparcia Fundacji "Nikt nie zostaje".

Nadchodzący luty obfitować będzie w liczne wydarzenia kulturalne, ale to jedno z nich zasługuje na szczególną uwagę – Walentynki w Kasynie Oficerskim organizowane przez Nowodworski Ośrodek Kultury. Data tego wydarzenia to 10 lutego 2024 roku, a jego początek zaplanowano na godzinę 19:00. Tego wieczoru, na scenie wystąpi niezrównana Pierwsza Dama Polskiej Operetki – Grażyna Brodzińska, co niewątpliwie jest wydarzeniem, którego nie można przegapić.

Bilety na to wyjątkowe wydarzenie są już dostępne w cenie 30 zł. Dostępne są one w kasie Nowodworskiego Ośrodka Kultury, a dla tych, którzy preferują elektroniczną formę zakupu, zostały one udostępnione w biletomacie w Kasynie Oficerskim, gdzie płatność jest możliwa wyłącznie kartą płatniczą. Przygotujcie się na wieczór pełen uniesień artystycznych.

Program gali będzie prawdziwą ucztą dla zmysłów. Od operetki po arcydzieła muzyki estradowej – to właśnie ten repertuar będzie mógł zauroczyć gości uroczystości. Zaplanowane zostało również walentynkowe zwiedzanie Kasyna, które pozwoli uczestnikom przenieść się w czasie i poczuć atmosferę dawnych lat.

Dodatkowym akcentem wieczoru będzie możliwość wsparcia Fundacji "Nikt nie zostaje", która niesie pomoc weteranom wojennym. To szansa, aby podczas cieszenia się kulturą, także wykazać się wielkim sercem.

Wędrowny Teatr Muzyczny Maggie Tunkiewicz - Zakrzewskiej zapewni, że gala "Od operetki po arcydzieła muzyki estradowej" będzie niezapomnianym przeżyciem. Obecność wyjątkowych instrumentalistów oraz znakomity Zespół Kameralny Varsovia Nova sprawi, że każdy utwór stanie się nie tylko dźwiękiem, ale emocją, którą można będzie poczuć każdą komórką swojego ciała. Melodie, które rozbrzmiewały na koncertach wiedeńskich, w światowych musicalach oraz przedwojennym kinie, znów ożyją tej nocy, tworząc niepowtarzalną atmosferę.

Przygotujcie się na podróż w krainę miłości, dobra i piękna, której towarzyszyć będą najpiękniejsze melodie świata i arcydzieła muzyki estradowej. Czy jest lepszy sposób na spędzenie Walentynek niż wśród muzyki, która od wieków jest wyrazem najgłębszych uczuć? Spotkajmy się w Kasynie Oficerskim i wspólnie świętujmy magię miłości poprzez sztukę.


Źródło: Nowodworski Ośrodek Kultury