Występ Zespołu KRĄG z Nowodworskiego Uniwersytetu III Wieku
Już wkrótce mieszkańcy będą mieli okazję zanurzyć się w magiczny świat poezji, piosenek i satyry w wykonaniu Zespołu KRĄG. Szykuje się wieczór pełen emocji, dzięki interpretacjom utworów takich mistrzów jak Agnieszka Osiecka, Wojciech Młynarski i Jonasz Kofta.
  1. Występ Zespołu KRĄG
  2. Spotkanie z poezją, piosenką i satyrą
  3. Twórczość Osieckiej, Młynarskiego i Kofty
  4. Wstęp wolny dla wszystkich

Nowodworski Uniwersytet III Wieku zaprasza na wyjątkowy program artystyczny przygotowany przez Zespół KRĄG, który działa pod kierownictwem Janki Patockiej. Wydarzenie odbędzie się 7 czerwca 2024 roku o godzinie 18:00 w Kasynie Oficerskim w Twierdzy Modlin.

Podczas wieczoru zatytułowanego "Jeszcze w zielone gramy" publiczność będzie miała okazję doświadczyć niezwykłego spotkania z poezją, piosenką i satyrą. Utwory Agnieszki Osieckiej, Wojciecha Młynarskiego i Jonasza Kofty zostaną zaprezentowane w wyjątkowych aranżacjach muzycznych autorstwa Macieja Nowickiego.

Wydarzenie jest organizowane przez Nowodworski Ośrodek Kultury i odbędzie się w historycznym miejscu – Kasynie Oficerskim przy ulicy Ledóchowskiego 160. To doskonała okazja nie tylko dla miłośników poezji i muzyki, ale również dla tych, którzy chcą spędzić wieczór w towarzystwie kultury i sztuki.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców, wstęp na wydarzenie jest wolny! To wyjątkowa okazja, by wspólnie celebrować twórczość wybitnych polskich artystów. Nie przegapcie tego wieczoru pełnego refleksji i radości.


NOK