Recepta na Szczęście - muzyczna komedia romantyczna w Twierdzy Modlin 28 maja
Recepta na Szczęście: Muzyczna komedia romantyczna w Twierdzy Modlin 28 maja w Twierdzy Modlin zapowiada się niezwykły wieczór! Zapraszamy na premierę spektaklu muzycznego "Recepta na Szczęście", który połączy w sobie elementy komedii, romansu i muzyki na żywo.
  1. Spektakl odbędzie się 28 maja 2024 r. o godz. 19:00.
  2. Wystąpią znani aktorzy: Michał Mikołajczak, Aleksandra Nieśpielak.
  3. Muzyka na żywo i elementy tańca.
  4. Wydarzenie odbędzie się w Kasynie Oficerskim w Twierdzy Modlin.

W Kasynie Oficerskim w Twierdzy Modlin, przy ul. Ledóchowskiego 160, czeka na Was wyjątkowe wydarzenie. "Recepta na Szczęście" to spektakl muzyczny, który łączy elementy komedii romantycznej, muzyki na żywo oraz tańca. Przedstawienie to potrwa prawie dwie godziny, a widzowie będą świadkami narodzin wielkiej miłości oraz pierwszej kłótni kochanków.

W spektaklu zobaczymy trzy pokolenia kobiet, które spotykają się w gabinecie lekarskim. Kasia, młoda kobieta szukająca miłości w dużym mieście, Kleo, zrozpaczona kobieta w średnim wieku porzucona przez męża, oraz Gina, seniorka, która niedawno została wybrana "Dziewczyną Roku" w klubie „Dorosłych Singli”. Każda z nich ma swoje potrzeby, marzenia o miłości i plany na przyszłość.

Na scenie zobaczymy Michała Mikołajczaka oraz Adama Adamonisa w roli Doktora Kazimierza, który jest znany z leczenia nie tylko ciała, ale i duszy. Wystąpią również Aleksandra Nieśpielak jako Kleo, Anna Korcz, Grażyna Zielińska oraz Dorota Gorjainow jako Gina, Emilia Szmolke jako Kasia i Michał Felczak oraz Daniel Roman jako tajemniczy pacjent country-man, kochający życie blisko natury.

Na scenie nie zabraknie muzyki na żywo, w wykonaniu takich artystów jak Andrzej Perkman, Marcin Gańko, Michał Borowski. Muzyka została opracowana przez Michała Borowskiego, a scenariusz i reżyseria to dzieło Aleksandry Nieśpielak.

Spektakl "Recepta na Szczęście" to gwarancja niezapomnianego wieczoru, pełnego humoru, muzyki i emocji. Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia w Twierdzy Modlin!


Źródło: Nowodworski Ośrodek Kultury