NOK zaprasza na spektakl „Czarne i białe” w Teatrze Orzełek
Kreatywność i magia dzieciństwa znów ożywają w Nowodworskim Ośrodku Kultury! Zaplanuj rodzinny poranek z teatrem, który przeniesie Was w świat czarno-białych marzeń, gdzie poezja splata się z kabaretem. Nie przegapcie niezwykłego spektaklu „Czarne i białe”, który obudzi wyobraźnię i serca widzów w każdym wieku.
  • Spektakl „Czarne i białe” odbędzie się 27 kwietnia o godzinie 10:00.
  • Miejsce wydarzenia: Nowodworski Ośrodek Kultury, ul. Paderewskiego 1A.
  • Bilety w cenie 20 zł, dostępne w kasie NOK oraz w specjalnych punktach sprzedaży.
  • Wydarzenie wspierane przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Scena Nowodworskiego Ośrodka Kultury za chwilę stanie się miejscem, gdzie dzieci i dorośli będą mogli wspólnie podziwiać magię teatru. Spektakl „Czarne i białe” to nie tylko rozrywka, ale i edukacja poprzez sztukę. Wszystko to za sprawą Teatru Orzełek, który znany jest z tworzenia spektakli z głębokim przesłaniem.

W świecie przedstawionym na scenie, poeta Pan Czarny i malarka Pani Biała wprowadzają nas w czarodziejską opowieść o miasteczku, w którym wszystko jest czarne lub białe. Widzowie będą świadkami przygód nietuzinkowych postaci takich jak Czarny i Biały Kot, Biały Niedźwiedź czy Fotograf.

Połączenie poezji dziecięcej z elementami kabaretu sprawia, że spektakl jest nie tylko atrakcyjny, ale i pouczający. Atrakcją są również unikalne lalki, które wyglądają jak wycięte prosto z książki. To wszystko przy akompaniamencie muzyki skomponowanej przez Agnieszkę Glińską, która dodaje całemu przedstawieniu niezwykłego klimatu.

„Czarne i białe” to spektakl dla widzów od trzech lat wzwyż, trwający 45 minut, co sprawia, że jest idealnym wyborem dla rodzin z dziećmi. Dodatkowo, posiadacze Nowodworskiej Karty Familijnej oraz Nowodworskiej Karty Seniora mogą liczyć na bilety w zniżkowej cenie, dostępne wyłącznie w kasie NOK. Nie przegapcie okazji do wspólnego spędzenia czasu w magicznej atmosferze teatru, która na długo pozostanie w Waszej pamięci.


Według informacji z: NOK