Nowodworski Ośrodek Kultury zaprasza na niezwykły Dzień Wagarowicza
Niecodzienna okazja do kulturalnego spędzenia czasu wolnego prosto z kalendarza młodzieżowego! Wagaruj kulturalnie razem z nami – odkryj, jak edukacja może iść w parze z dobrą zabawą.
  1. Spotkanie z Marcinem Kruszewskim i Natalią Sisik – połączenie prawa i social mediów.
  2. Warsztaty graffiti z Miłoszem Wiktorskim – twórz sztukę na żywo.
  3. Seans filmowy dla wagarowiczów – „Kung Fu Panda 4” i „Za duży na bajki 2”.
  4. Grill i poczęstunek – smakołyki na zakończenie dnia.

Początek wiosny może być świetną okazją, by nieco oderwać się od szkolnej ławki i poszerzyć horyzonty w mniej formalny sposób. W tym roku, Nowodworski Ośrodek Kultury zaprasza młodzież do wspólnego świętowania Dnia Wagarowicza. Ale uwaga – w wyjątkowo kreatywny i kulturalny sposób!

21 marca będzie można spotkać się z osobami, które na co dzień działają w zupełnie różnych sferach. O godzinie 10:00 i 12:00 rozpocznie się spotkanie z Marcinem Kruszewskim – prawnikiem, autorem popularnej książki „Prawo Marcina” i tiktokerem roku 2023, a także z Natalią Sisik, znaną influencerką. To niepowtarzalna okazja, by zobaczyć, jak można połączyć pasję z nauką i rozwijaniem siebie w mediach społecznościowych.

Twórcze dusze będą miały szansę wziąć udział w warsztatach graffiti pod okiem Miłosza Wiktorskiego, autora znanych murali. Wspólnie uczestnicy stworzą mural na ogrodzeniu ośrodka, zostawiając po sobie trwały ślad w przestrzeni miejskiej. To świetna okazja, by spróbować swoich sił w street art i poczuć ducha wspólnoty.

Dla chętnych do spędzenia czasu w mniej aktywny, ale równie interesujący sposób, przygotowano seanse filmowe. O godzinie 10:00 rozpocznie się projekcja "Kung Fu Panda 4", a o 12:00 "Za duży na bajki 2". Oba filmy to znakomita rozrywka dla każdego, kto ceni sobie dobrą historię i chce na chwilę oderwać się od rzeczywistości.

Dzień zakończy wspólny grill, gdzie nie zabraknie kiełbasek, słodkości i innych atrakcji, które umilą czas i pozwolą na zacieśnienie nowych znajomości. To doskonały moment, by w luźnej atmosferze podsumować dzień pełen wrażeń i już zaczynać planować kolejne kulturalne wagary.

Wszystkie te atrakcje to nie tylko świetna zabawa, ale i okazja do rozwijania własnych pasji oraz poznawania nowych ludzi. Dzień Wagarowicza w Nowodworskim Ośrodku Kultury to dowód na to, że edukacja i rozwój mogą iść w parze z dobrą zabawą i relaksem. Nie przegap tej wyjątkowej okazji!


Nowodworski Ośrodek Kultury