KPP: Emocjonalne pożegnanie policjantów z służbą w Nowym Dworze Mazowieckim
W momencie, gdy jeden rozdział się zamyka, kolejny otwiera swoje strony. Tak właśnie można opisać uroczystość, która odbyła się w komendzie policji, podczas której doświadczeni funkcjonariusze symbolicznie zakończyli swoją służbę, przechodząc na zasłużoną emeryturę. Spotkanie to było nie tylko podziękowaniem za lata oddane społeczności, ale również okazją do życzenia emerytom pomyślności na nowym etapie ich życia.
  1. Oficjalne pożegnanie doświadczonych policjantów przechodzących na emeryturę.
  2. Podziękowania i życzenia od komendanta, przedstawicieli władz oraz kolegów z pracy.
  3. Symboliczne upominki i tort z numerami służbowymi jako znak uznania za lata służby.
  4. Życzenia dalszych sukcesów i realizacji marzeń na emeryturze.

W życiu każdego funkcjonariusza nadchodzi moment, kiedy po latach pełnienia służby na rzecz społeczności, przyszedł czas na zasłużony odpoczynek. W tej szczególnej chwili, zebrała się społeczność, aby wyrazić swoje podziękowania i uznanie za całe lata pracy, które przyczyniły się do poprawy bezpieczeństwa i porządku w naszej społeczności.

Na uroczystości pożegnalnej, mł. insp. Rafał Trzaskoma, Komendant Powiatowy Policji, osobiście dziękował odchodzącym na emeryturę funkcjonariuszom za ich poświęcenie, zaangażowanie i służbę. Wśród zaproszonych gości znaleźli się również Starosta Nowodworski, Pan Krzysztof Kapusta oraz Wicestarosta Nowodworski, Pan Paweł Calak, którzy również złożyli serdeczne życzenia i podziękowania.

Spotkanie było okazją do wspomnień, wymiany doświadczeń oraz wzajemnego wyrażania szacunku. W ramach podziękowań, policjanci przechodzący na emeryturę otrzymali pamiątkowe tabliczki, które stanowią materialny znak uznania za ich wkład w służbę. Dodatkowo, uroczystość uświetniła niespodzianka w postaci tortu, na którym znalazły się indywidualne numery służbowe funkcjonariuszy, symbolizujące ich unikalny wkład w pracę komendy.

Emocjonalne pożegnanie z mundurem to nie tylko koniec pewnego rozdziału w życiu każdego z nich, ale także początek nowej, pełnej możliwości drogi. Jako społeczność, składamy najlepsze życzenia wszystkim emerytowanym funkcjonariuszom, mając nadzieję, że kolejne lata przyniosą im wiele radości, zdrowia i możliwości realizowania pasji, które służba mogła na chwilę odłożyć na bok.


KPP