NOK zaprasza na magię teatru:
Zapraszamy na magiczną podróż do krainy baśni i marzeń z "Baśnią o leciutkiej królewnie" – wyjątkowym spektaklem dla całej rodziny, który odbędzie się w Nowodworskim Ośrodku Kultury.
  1. W Nowodworskim Ośrodku Kultury odbędzie się spektakl "Baśń o leciutkiej królewnie", oparty na dziele George’a MacDonalda.
  2. Historia opowiada o królewnie Lenie Aeria Softella Lekkosławie, na którą ciężarne zaklęcie rzuca jej zła ciotka. Królewna lekko unosi się w powietrzu, co zamiast smutku, sprawia jej radość.
  3. Spektakl ukazuje, jak pomimo przeciwności, królewna zachowuje pogodę ducha, stając się ulubienicą poddanych i dając nauczkę złej ciotce.
  4. W spektaklu wykorzystano piękną muzykę autorstwa Wojciecha Żmudy, która dodatkowo wzrusza i zapada w pamięć.
  5. Przedstawienie jest rekomendowane dla dzieci od 4 roku życia i trwa 70 minut.
  6. Bilety w cenie 20 zł można nabyć w Nowodworskim Ośrodku Kultury oraz w wybranych punktach sprzedaży.
  7. Spektakl odbędzie się 2 marca 2024 o godzinie 11:00 w Kasynie Oficerskim w Modlinie Twierdzy.

Teatr Itakzagramy przeniesie nas w świat, gdzie magia przeplata się z codziennością, a dobro zawsze triumfuje nad złem. "Baśń o leciutkiej królewnie" to nie tylko rozrywka dla najmłodszych. To również cenna lekcja o sile pozytywnego myślenia, o tym, jak ważne jest, aby zawsze zachować radość życia, niezależnie od napotykanych przeszkód. Historia królewny Leny jest przypomnieniem, że w każdym z nas tkwi siła do pokonywania trudności z uśmiechem na twarzy.

Dla rodziców i dzieci, którzy poszukują nie tylko rozrywki, ale i wartościowych przekazów, spektakl "Baśń o leciutkiej królewnie" stanowi idealną propozycję. Niech ten wyjątkowy poranek z teatrem stanie się okazją do wspólnego spędzenia czasu, pełnego emocji, które na długo zostaną w sercach i pamięci widzów.

Przybywajcie licznie do Nowodworskiego Ośrodka Kultury i doświadczcie niezapomnianych wrażeń, które przynosi magiczny świat teatru. Pozwólcie sobie na chwilę ucieczki od rzeczywistości i zanurzcie się w baśniowych opowieściach, które niosą ze sobą ważne lekcje i niekończącą się radość.


Opierając się na: NOK