NOK:
Karnawałowa magia ogarnęła salę balową w Kasynie Oficerskim, przyciągając tłumy w przebraniach bajkowych postaci. "Cukiernia Pana Marcepana" zapewniła wszystkim niezapomniane wrażenia i słodką rywalizację, tworząc wyjątkowe wspomnienia.
  • 10 lutego w Kasynie Oficerskim odbył się bal karnawałowy "Cukiernia Pana Marcepana".
  • Wydarzenie przyciągnęło miłośników tańca i zabawy w przebraniach bajkowych postaci.
  • Wśród gości znaleźli się m.in. księżniczki, syrenki, damy dworu, czarownice, superbochaterzy, smoki, ninja i raperzy.
  • Za doskonałą atmosferę i zabawę odpowiadał zespół z Teatru "Pod Orzełkiem".
  • Uczestnicy bawili się wyśmienicie przez dwie godziny, świętując w karnawałowym stylu.

W zabytkowych wnętrzach Kasyna Oficerskiego, które na co dzień są świadkiem wielu oficjalnych zgromadzeń, tym razem rozbrzmiewały dźwięki muzyki i śmiechu. Bal karnawałowy "Cukiernia Pana Marcepana" stał się miejscem, gdzie dorosłym pozwolono na chwilę powrotu do dzieciństwa, a bajkowe postacie ożyły, by świętować razem z nimi. Tego wieczoru, magia karnawału pozwoliła wszystkim zapomnieć o codziennych troskach, przenosząc ich do słodkiego świata fantazji i zabawy.

Impreza, która trwała dwie pełne godziny, była pełna niespodzianek i atrakcji, dzięki artyście z Teatru "Pod Orzełkiem". Tego wieczoru, każdy mógł poczuć się jak w prawdziwej cukierni, gdzie radość i słodkości były na wyciągnięcie ręki. Od księżniczek po smoki, każdy uczestnik znalazł coś dla siebie, celebrując karnawał w pełni, bez ograniczeń i z dużą dawką fantazji.

Szczególnym punktem wieczoru była "słodka rywalizacja". Choć detalów brak, można się domyślać, że chodziło o konkursy i gry, które jeszcze bardziej integrowały uczestników imprezy. Wszystko to, w duchu dobrej zabawy i karnawałowego szaleństwa, które każdego roku na nowo zaskakuje i fascynuje.

W Kasynie Oficerskim, dla chwili, czas stanął w miejscu, a "Cukiernia Pana Marcepana" udowodniła, że karnawał to czas, kiedy wszystko jest możliwe. To wydarzenie, które na długo zostanie w pamięci uczestników, jako chwila ucieczki od rzeczywistości i zanurzenia się w świat pełen magii i radości.


NOK