Marzyciele przypomną wielkie hity w Nowym Dworze Mazowieckim

FOT. NOK
W Nowodworskim Ośrodku Kultury szykuje się wieczór, który może poruszyć niejedną pamięć i niejedno serce. Zespół seniorów Marzyciele, prowadzony przez Krzysztofa Prusika, sięgnie po utwory, które od lat mają w Polsce status muzycznych pewniaków 🎶
23 czerwca 2026, godz. 18:00 - Nowodworski Ośrodek Kultury, ul. Paderewskiego 1A, Nowy Dwór Mazowiecki. Wstęp wolny.
- Marzyciele zagrają koncert, w którym nostalgia idzie w parze z energią
- Jeden wieczór, wiele wspomnień i żadnych biletów do kupienia
Marzyciele zagrają koncert, w którym nostalgia idzie w parze z energią
To nie będzie zwykły przegląd znanych melodii, tylko podróż przez piosenki, które wciąż żyją własnym życiem. Marzyciele przygotowali program oparty na polskich przebojach, które od lat wracają na domowe spotkania, do radiowych wspomnień i na rodzinne śpiewanie przy stole.
W repertuarze pojawią się m.in. Moje jedyne marzenie, Nie ma jak u mamy, Cicha woda, Mały książę, Zakochani są wśród nas oraz Chałupy Welcome To. Brzmi znajomo? Właśnie o to chodzi - ten koncert ma działać jak dobry, stary refren, który od pierwszych taktów robi się znowu swój.
Na scenie wybrzmią też utwory kojarzone z artystami, których nazwiska dla wielu osób są już częścią muzycznego kanonu: Anną Jantar, Zbigniewem Wodeckim, Filipinkami i Violettą Villas. Taki zestaw zwykle nie potrzebuje długiego wstępu - wystarczy kilka dźwięków, żeby publiczność wróciła do swoich własnych historii. 🙂
Jeden wieczór, wiele wspomnień i żadnych biletów do kupienia
Koncert ma prostą, ale bardzo kuszącą formułę - można po prostu przyjść i posłuchać. Wstęp jest wolny, więc w praktyce wystarczy zarezerwować sobie czas i zajrzeć do Nowodworskiego Ośrodka Kultury. Wstęp wolny oznacza tu dokładnie to, co najprzyjemniejsze: bez biletu, bez kombinowania, za to z szansą na wieczór przy dobrze znanych melodiach.
Dla mieszkańców Nowego Dworu Mazowieckiego to może być dobry pretekst, żeby na chwilę odłożyć codzienny pośpiech i dać się poprowadzić piosenkom, które nie starzeją się razem z kalendarzem. A w wykonaniu seniorskiego zespołu Marzyciele taki repertuar może wybrzmieć jeszcze cieplej - z doświadczeniem, spokojem i sceniczną pewnością, której nie da się podrobić ✨
na podstawie: Nowodworski Ośrodek Kultury.
Ilustracja wykorzystana w artykule została pobrana z zewnętrznego źródła (NOK). W przypadku zastrzeżeń dotyczących praw do zdjęcia prosimy o kontakt.
![]()
Ostatnie Artykuły

30 mln zł do rozdysponowania. Mieszkańcy Mazowsza wybierają projekty

Szkoły i nauczyciele z Mazowsza powalczą o nagrody za kreatywną edukację

Setki ozdobnych gołębi na targowisku. Wystawa wesprze Piotra

Cztery lata bez stałego adresu. Policjanci z Nowego Dworu ją odnaleźli

Grzegorz Dolniak zabiera Nowy Dwór Mazowiecki do swojego „Eldorado”

Burze, grad i wiatr do 100 km/h. IMGW ostrzega mieszkańców Nowego Dworu

Widzowie przejmą śledztwo. „Szalone Nożyczki” w Twierdzy Modlin

Drift na ulicy Sportowej skończył się uderzeniem w drzewo i mandatem 6500 zł

Muzyka połączy pokolenia w Cieksynie. Piknik z atrakcjami dla rodzin

W Nasielsku zapłonęły 63 race na pamiątkę Powstania Warszawskiego

W Nasielsku uczczą bohaterów Bitwy o Borkowo. W programie msza i pieśni

63 race i minuta ciszy. Nasielsk oddał hołd Powstańcom Warszawskim

W Nowym Dworze trwa odwiert po ciepło. Cel to woda o temperaturze 50°C

Miał odwiedzić rodzinę, zamiast tego trafił do więzienia na 18 miesięcy
Przydatne dane teleadresowe
- Wydział Spraw Obywatelskich i Urząd Stanu Cywilnego w Nasielsku - kontakt, meldunki, dowody osobiste, śluby
- Komunalny Zakład Budżetowy w Czosnowie - kontakt, awarie, taryfy
- Biblioteka Publiczna w Nowym Dworze Gdańskim - kontakt, godziny, filie i katalog online
- Urząd Gminy Ostaszewo - kontakt, godziny, ePUAP i świetlice
- Urząd Miasta Krynica Morska - kontakt, godziny, wydziały i dojazd
- Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Stegnie - kontakt, godziny, zasiłki i świadczenia
