Policjanci z wizytą w przedszkolu Elemelek radość dzieci gwarantowana!

Bezpieczeństwo przedszkolaków na pierwszym miejscu! Nowodworscy policjanci zorganizowali wyjątkowe spotkanie w Niepublicznym Przedszkolu Elemelek, gdzie dzieci miały okazję poznać zasady bezpiecznego spędzania ferii zimowych.
- Nowodworska policja edukuje najmłodszych w Leoncinie
- Ferie zimowe z bezpieczeństwem na pierwszym planie
Nowodworska policja edukuje najmłodszych w Leoncinie
W miniony wtorek, 23 stycznia, nowodworscy policjanci odwiedzili Niepubliczne Przedszkole Elemelek w Leoncinie, aby przeprowadzić zajęcia dotyczące bezpieczeństwa. W ramach spotkania dzieci miały szansę dowiedzieć się, jak odpowiedzialnie bawić się podczas zimowych ferii oraz jakie zasady obowiązują na drodze. Policjanci szczegółowo omówili, jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię i korzystać z sygnalizacji świetlnej, a także podkreślili znaczenie noszenia elementów odblaskowych.
Ferie zimowe z bezpieczeństwem na pierwszym planie
Mł. asp. Patrycja Mariańska zwróciła uwagę na istotne kwestie związane z bezpieczeństwem podczas nadchodzącego sezonu zimowego. Policjantka zachęcała dzieci do udziału w konkursie plastyczno-filmowym pn. Śnieżny dekalog, który ma na celu promowanie bezpiecznych zachowań na stoku narciarskim. Dzieci aktywnie uczestniczyły w zajęciach, odpowiadając na pytania i biorąc udział w ćwiczeniach praktycznych.
Nie zabrakło również atrakcji! Przedszkolaki mogły zobaczyć policyjny radiowóz z bliska, co wzbudziło ogromne zainteresowanie. Każde dziecko miało okazję poczuć się jak prawdziwy funkcjonariusz, co dodatkowo uatrakcyjniło całe wydarzenie.
Spotkanie to było doskonałą okazją do nauczenia najmłodszych zasad odpowiedzialności i ostrożności, które są niezbędne podczas zabaw na świeżym powietrzu. Policjanci przypomnieli dzieciom o konieczności pozostawania blisko rodziców oraz unikania rozmów z nieznajomymi.
Policja: Nowy Dwór Mazowiecki
Ostatnie Artykuły

Plan ogólny pod lupą. Mieszkańcy pytali głównie o wysokość zabudowy

Ostatni dyżur o planie miasta. W urzędzie padają pytania o działki

Rodzinny piknik w Trębkach Nowych połączy zabawę z ekologiczną lekcją

Klimt i van Gogh w Nowym Dworze - Pracownia Otwarta zamknęła sezon barwami

Cztery debaty w powiecie nowodworskim - sprawdzono, co zmieniło się od 2025 roku

Kontrola BMW w Nasielsku skończyła się narkotykami i zarzutem

Ukrywał się w Nowym Dworze Mazowieckim - kryminalni szybko go namierzyli

Anna Kasiuk wróciła do Nowego Dworu z książką o miłości i ciężkich wyborach

Jak przygotować dziecko na pierwszą wizytę w parku dinozaurów?

Kino Konesera w Kasynie Oficerskim - „Bałtyk” rozgrzał wspólny seans

Klimt i Van Gogh w Nowym Dworze - Pracownia Otwarta szykuje wernisaż

Nietoperz, strych i teatr - „Gacek” zamknie warsztaty NOK

Nowy rozkład linii 1 w Nasielsku. Autobusy mają lepiej zgrać się z pociągami

Zatrzymywał auta na Okuninie - policja znalazła w kieszeni mefedron
Przydatne dane teleadresowe
- Gminny Ośrodek Kultury w Pomiechówku - kontakt, zajęcia i kino
- Miejska Biblioteka Publiczna w Krynicy Morskiej - kontakt, godziny i usługi
- Urząd Gminy Sztutowo - kontakt, godziny, wydziały i e-usługi
- Urząd Miejski w Zakroczymiu - kontakt, godziny, sprawy do załatwienia
- Urząd Gminy Pomiechówek - kontakt, godziny, wydziały i e-usługi
- Urząd Skarbowy w Nowym Dworze Mazowieckim - kontakt, godziny, e-usługi i zasięg terytorialny
