Kryminalni zatrzymali 46-latka ukrywającego się w Nowym Dworze Mazowieckim
Nowodworscy funkcjonariusze zatrzymali poszukiwanego mężczyznę, który ukrywał się w jednym z mieszkań na terenie miasta. 46-latek, skazany na 3 miesiące więzienia, został przetransportowany do zakładu karnego, gdzie odbędzie swoją karę.
  1. Policjanci zlokalizowali miejsce ukrywania się poszukiwanego.
  2. Zatrzymanie miało miejsce na Osiedlu Pólko.
  3. Skazany na 3 miesiące więzienia przez Sąd Rejonowy w Gorzowie Wielkopolskim.
  4. Przewieziony najpierw do komendy, a następnie do zakładu karnego.

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim wykazali się skutecznością w działaniach operacyjno-rozpoznawczych, ustalając miejsce pobytu poszukiwanego 46-latka. Mężczyzna ukrywał się w jednym z mieszkań na Osiedlu Pólko, gdzie został zatrzymany przez funkcjonariuszy.

Na mocy wyroku wydanego przez Sąd Rejonowy w Gorzowie Wielkopolskim, poszukiwany mężczyzna miał do odbycia karę 3 miesięcy pozbawienia wolności. Po zatrzymaniu, został przewieziony najpierw do komendy policji w Nowym Dworze Mazowieckim, a następnie do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe miesiące.

Zatrzymanie poszukiwanego było możliwe dzięki precyzyjnym informacjom uzyskanym przez kryminalnych podczas czynności operacyjno-rozpoznawczych. Podkom. Joanna Wielocha podkreśliła, że działania te były kluczowe dla skutecznego ujęcia mężczyzny i przekazania go do jednostki penitencjarnej.

Realizacja tego zatrzymania pokazuje, jak ważne są skuteczne i precyzyjne działania policji w lokalnej społeczności. Dzięki determinacji i profesjonalizmowi funkcjonariuszy, kolejny poszukiwany trafił za kratki, co przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa w naszym mieście.


Wg inf z: Policja: Nowy Dwór Mazowiecki