Burmistrz i NOK zapraszają na Dzień Dziecka w Amfiteatrze 2 czerwca 2024
Kolejna fantastyczna edycja świętowania Dnia Dziecka już za pasem! Młodzi mieszkańcy naszego miasta oraz ich rodziny mają szansę na przeżycie niezapomnianych chwil już 2 czerwca w Parku Miejskim.
  1. Impreza rozpocznie się o 13:30 wręczeniem nagród w konkursie plastycznym.
  2. O 14:00 przewidziano koncert Alicji Janosz dedykowany najmłodszym.
  3. W programie także widowiskowe pokazy iluzjonisty Pana Buźki oraz spotkania z interaktywnym Tyranozaurem Reksem.
  4. Zakończenie bogatego w atrakcje dnia zaplanowano na 18:00.

Zaplanowane atrakcje to odpowiedź na potrzeby i oczekiwania zarówno dzieci, jak i dorosłych, którzy chcą aktywnie spędzić czas ze swoimi pociechami. Wydarzenie to świetna okazja do integracji społeczności lokalnej.

Organizatorem jest Burmistrz Miasta Sebastian Sosiński we współpracy z Nowodworskim Ośrodkiem Kultury i Ośrodkiem Pomocy Społecznej. Wspiera ich również lokalna firma Model Group Polska, dzięki której impreza może się odbyć na tak szeroką skalę.

Na miejscu nie zabraknie dmuchanych placów zabaw, planszówek w rozmiarze XXL oraz licznych stoisk z atrakcjami, które z pewnością umilą czas wszystkim uczestnikom. Wstęp na wydarzenie jest wolny, co dodatkowo zachęca do udziału w tej wyjątkowej imprezie.

Święto Dnia Dziecka w naszym mieście to tradycja, która każdego roku przyciąga liczne rodziny, tworząc niezapomnianą atmosferę radości i wspólnego świętowania. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji do świętowania razem z nami!


Źródło: NOK