Nowodworski Ośrodek Kultury: Mama z kulturką „Z bobasem w kinie”
Czy marzysz o chwili relaksu z kulturą w tle, ale opieka nad maluszkiem nie pozwala Ci wybrać się do kina? Nowodworski Ośrodek Kultury ma dla Ciebie idealne rozwiązanie!
  • Seria wydarzeń "Mama z kulturką" to idealna propozycja dla rodziców z niemowlętami.
  • Specjalne seanse kinowe odbywają się w przyjaznej dzieciom atmosferze.
  • Zaplanuj czas na kulturalne wyjście – doskonała okazja do spotkań i integracji.

Wyjątkowe wydarzenia kulturalne skierowane do świeżo upieczonych rodziców zyskują na popularności. W Nowodworskim Ośrodku Kultury, adres: ul. I. Paderewskiego 1a, najmłodsi mieszkańcy i ich opiekunowie mogą cieszyć się filmowymi projekcjami, które odbywają się w szczególnie przemyślany sposób. Szepczące ekrany, subtelne światło i brak lodowatych podmuchów z klimatyzacji to cechy, które gwarantują komfort najmniejszych kinomanów.

Filmy wybierane do projekcji są dopasowane do obecności dzieci, a ich dźwięk jest odpowiednio ściszony, by nie przeszkadzać wrażliwym uszom. Co więcej, rodzice nie muszą martwić się o przewijanie czy karmienie w trakcie seansu – warunki są dostosowane do potrzeb maluszków. To idealna okazja, by w miłej atmosferze nadrabiać zaległości filmowe, a jednocześnie nie rezygnować z obowiązków rodzicielskich. Spotkania zaplanowano na 13 i 27 lutego 2024 roku, o godzinie 11:00 – wstęp jest bezpłatny.

Organizatorzy zachęcają do zabrania z domu ulubionych zabawek i kocyków, które mogą być źródłem dodatkowego komfortu dla dzieci. Nie tylko film, ale również towarzystwo innych rodziców może być cenne, a wspólne wyjścia sprzyjają integracji i wymianie doświadczeń. Wydarzenia te stanowią doskonałą okazję do nawiązywania nowych znajomości oraz dzielenia się radością i wyzwaniami związanymi z rodzicielstwem.

Jeśli poszukujesz sposobu, aby włączyć kulturę do rodzinnego harmonogramu bez rezygnacji z opieki nad dzieckiem, "Mama z kulturką" jest inicjatywą stworzoną właśnie dla Ciebie. Zapraszamy!


Opierając się na: Nowodworski Ośrodek Kultury