Z głębokim żalem przyjęliśmy informację o nagłej śmierci naszego Kolegi aspiranta sztabowego Janusza Kraśniewicza z Posterunku Policji w Leoncinie. Rodzinie, najbliższym i przyjaciołom najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia w imieniu policjantów i pracowników Policji składa Komendant Powiatowy Policji w Nowym Dworze Mazowieckim mł. insp. Rafał Trzaskoma.

Z wielkim smutkiem żegnamy naszego Kolegę asp. szt. Janusza Kraśniewicza, który od ponad 17 lat lat służył w Policji. Pracę rozpoczął 7 lutego 2006 r. w Oddziałach Prewencji Policji w Piasecznie. Od 1 stycznia 2009 r. związany był z Komendą Powiatową Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Na wieczną służbę odszedł niespodziewanie 31 sierpnia 2023 roku. Miał 41 lat. Pozostawił pogrążoną w smutku żonę, syna, rodzinę i bliskich oraz współpracowników z nowodworskiej jednostki, dla których był nie tylko dobrym policjantem, ale też serdecznym Kolegą.

Kierownictwo, policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim najbliższym i przyjaciołom składają wyrazy głębokiego współczucia.

"Nie umiera ten, kto pozostaje w sercach i pamięci żywych".

Cześć Jego Pamięci!

 

Nabożeństwo żałobne odbędzie się w czwartek 7 września 2023 r. o godz. 14:00 w Kościele Parafialnym pw. Św. Małgorzaty DM w Leoncinie.

Po zakończeniu Mszy Świętej nastąpi ceremonia pogrzebowa na Cmentarzu Parafialnym w Leoncinie.