W środę kolejny poszukiwany został zatrzymany przez nowodworskich policjantów. Tym razem funkcjonariusze namierzyli uchylającego się od odpowiedzialności karnej nowodworzanina. Mężczyzna na 1 rok i 8 miesięcy trafił do jednostki penitencjarnej.

23 sierpnia 2023 r. dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim po raz kolejny udowodnili, że znajomość rejonu służbowego i zamieszkujących tam osób, przekłada się na osiąganie dobrych wyników w policyjnej pracy.

Tego popołudnia mundurowi ustalili, gdzie ukrywa się  poszukiwany 36- latek. Nowodworski sąd wydał nakaz doprowadzenia mężczyzny do aresztu. Za popełnione wcześniej przestępstwa oszustwa oraz znieważenia funkcjonariusza publicznego miał do odbycia karę 1 roku i 8 miesięcy pozbawienia wolności. Jak ustalili dzielnicowi, 36- latek z Osiedla Młodych ukrywał się w Centrum Nowego Dworu Mazowieckiego.

Policjanci trafnie wytypowali miejsce, gdzie przebywa nowodworzanin i wczoraj po godz. 16:00 zatrzymali go.

Mężczyzna trafił do nowodworskiej komendy, a następnie do jednostki penitencjarnej, gdzie spędzi najbliższych 20 miesięcy.

 

podkom. Joanna Wielocha