Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy radiowóz marki Kia Sportage zasilił tabor samochodowy w Komisariacie Policji w Czosnowie. Pojazd został zakupiony ze środków z budżetu państwa, wyasygnowanych przez Komendę Główną Policji, a także dzięki wsparciu samorządów Gminy Czosnów i Leoncin. Wczoraj pojazd został poświęcony i przekazany do użytkowania policjantom.

Uroczyste przekazanie kluczyków oraz poświęcenie nowego radiowozu miało miejsce wczoraj na placu przed Świetlicą Wiejską w Leoncinie. Kia Sportage z napędem na 4 koła będzie wykorzystywana przez policjantów z Komisariatu Policji w Czosnowie podczas codziennej służby, w ramach dbania o bezpieczeństwo mieszkańców z obszaru Gmin Czosnów i Leoncin.

Poświęcenia radiowozu dokonał proboszcz parafii w Leoncinie ks. Krzysztof Woźniak, po którym nastąpiło przekazanie kluczyków do pojazdu przez włodarzy Gmin Czosnów i Leoncin Antoniego Kręźlewicza i Adama Krawczaka na ręce asystenta prewencji asp. Grzegorza Rutkowskiego.

Obecni na uroczystości byli również p.o. Komendant Powiatowy Policji w Nowym Dworze Mazowieckim mł. insp. Rafał Trzaskoma oraz Komendant Komisariatu Policji w Czosnowie podinsp. Robert Bendowski. Przełożeni podziękowali Radnym z Czosnowa i Leoncina za zaangażowanie w zapewnieniu bezpieczeństwa i podjęcie decyzji o przyznaniu dofinansowania na nowy radiowóz.

 

podinsp. Małgorzata Witkowska

Foto: Urząd Gminy Leoncin

 • nowy radiowóz
  nowy radiowóz
 • nowy radiowóz
  nowy radiowóz
 • nowy radiowóz
  nowy radiowóz
 • nowy radiowóz
  nowy radiowóz