Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Nowy Dwór Mazowiecki

Bez wątpienia ten rodzaj ubioru to jeden z podstawowych, jaki powinien znaleźć się w szafie każdego mężczyzny. Przede wszystkim pozwala na stworzenie luźnej, sportowej kreacji. Jest bardzo praktycznym rozwiązaniem, a sporym atutem jest możliwość wyboru nie tylko kolorystyki, ale też nadruku. Świetnie komponuje się zarówno ze spodniami dresowymi, ale również z jeansem. Przydaje się w szczególności w okresach przejściowych, jak jesień, czy na wiosnę. 

Znane w środowisku chuligańskim

W tradycyjnym ujęciu osoby noszące kaptur były kojarzone ze środowiskiem rozbójników. W czasach nowożytnych niewiele się zmieniło, ponieważ kaptur niezmiennie chronił tożsamość chuliganów i złodziejaszków. Dziś sytuacja wygląda zgoła inaczej. Wystarczy przejrzeć dostępne w sieci stylizacje proponowane przez projektantów światowej sławy. Kaptur stał się elementem, który można wykorzystać w praktyczny, ale i modny sposób. 

Bluzy męskie z kapturem

Chociaż kilka lat temu męskie bluzy z kapturem kojarzone były ze stylem "osiedlowym" i raperami, styliści i projektanci wyciągnęli z tego stroju wszystko, co najlepsze. Dlatego teraz nikt, kto założy bluzę, nie zostanie posądzony o bycie "dresem", w szczególności jeśli wybierze ciekawą kolorystykę, design czy nadruk. Wielu panów ceni sobie bluzy męskie z kapturem rozpinane na zamek. Są nie tylko ciekawym typem garderoby wierzchniej, ale też sprawdzają się w obliczu niepewnej pogody, gdy nie wiadomo do końca, co na siebie założyć, aby zbytnio nie zmarznąć, czy też nie zgrzać się, jeśli na horyzoncie pojawi się słońce. 

Długa męska bluza z kapturem rozpinana na zamek

Długa męska bluza z kapturem rozpinana na zamek 

Dodatkowo fakt, iż wykonywane są z różnych materiałów, przekłada się na ich grubość. Dlatego ciepłe bluzy męskie z kapturem są doskonałe na okresy zimowe, nie tylko jako strój "po domu", ale też sprawdzą się jako dodatkowa warstwa odzienia chroniąca przed zimnem. Jeśli nie możecie się zdecydować, jaką bluzę kupić, warto także zajrzeć do tego wpisu: https://styl.fm/newsy/353165.bluzy-meskie-bez-zamka-oto-5-najciekawszych-propozycji

Męskie bluzy z kapturem - czy warto kupić?

Z pewnością męskie bluzy z kapturem są to produkty z kategorii must-have. Podczas zakupów trzeba jednak zwrócić uwagę na materiał. Istotny jest przecież sam komfort noszenia danego ubrania oraz jego wytrzymałość, dlatego najlepiej, jeśli długie bluzy męskie z kapturem są w 100% procentach wykonane z bawełny. Tego typu garderoba pomaga również podkreślić sylwetkę, także męską. Jeśli ktoś regularnie ćwiczy i może pochwalić się muskulaturą, kupno męskiej bluzy z kapturem wkładanej przez głowę pozwoli na podkreślenie walorów aparycji. Wersje rozpinane natomiast pozwolą na stworzenie wrażenia luźnego, swobodnego i niezobowiązującego stylu, doskonałego na spotkanie z przyjaciółmi.

Męskie bluzy z nadrukiem są świetne do zastosowania w systemie warstwowym

Męskie bluzy z nadrukiem są świetne do zastosowania w systemie warstwowym

Oryginalne nadruki na bluzach

Obok monochromatycznych modeli, producenci przewidują także bluzy męskie z kapturem i nadrukiem. Bogactwo i różnorodność wzorów potrafią zadziwić. Bardzo modne są w ostatnim czasie motywy geometryczne i różnokolorowe, które pozwalają wyróżnić się z tłumu i przyciągają wzrok, dlatego stanowią ciekawy element garderoby. Wielu osobom podobają się także nadruki utrzymane w żartobliwym tonie, które świetnie sprawdzą się na luźnych imprezach. W przypadku monochromatycznych modeli są one doskonałe to uprawiania sportu czy wyjścia na siłownię lub też osiedlowy orlik.