Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Nowy Dwór Mazowiecki

Komenda powiatowa policji w Nowym Dworze Mazowieckim z radością przyjęła nominację do #GaszynChallenge. Z sercem na dłoni kilkudziesięciu policjantów wykonało zadanie, mające szczytny cel- pomoc chorym dzieciom.

Wczoraj o godz. 10- ej na terenie komendy powiatowej policji w Nowym Dworze Mazowieckim funkcjonariusze nowodworskiej policji podjęli wyzwanie #GaszynChallenge.

Przyjęcie wyzwania polega na zrobieniu 10 pompek i przekazaniu dowolnej kwoty na zakup leku dla dzieci chorych na SMA typu 1.

Nowodworscy funkcjonariusze otrzymali nominację od:

- Centrum Szkolenia Policji w Legionowie,

- Komendy Powiatowej Policji w Legionowie,

- Ochotniczej Straży Pożarnej w Kazuniu Polskim.

Policjanci z komendy powiatowej policji w Nowym Dworze Mazowieckim, w tym również z podległych komisariatów i posterunków chętnie i z zaangażowaniem włączyli się do przedsięwzięcia, mającego na celu zebranie funduszy niezbędnych na leczenie chorych i potrzebujących pomocy dzieci.

Zadanie zostało wykonane!!! Zebrane środki przekażemy na leczenie 4- letniej Natalki z Łodzi- dziewczynki chorującej na rdzeniowy zanik mięśni.

Mundurowi z nowodworskiej komendy do dalszego wyzwania nominowali:

- Komendę Powiatową Policji w Pułtusku,

- Placówkę Straży Granicznej Warszawa- Modlin,

- Straż Miejską w Nowym Dworze Mazowieckim.

Dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli do tej akcji i dołożyli cegiełkę na rzecz szerzenia dobra i pomocy osobom potrzebującym.

 

st. asp. Joanna Wielocha

Ładowanie odtwarzacza...