Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Nowy Dwór Mazowiecki

Policjanci przy współpracy ze Strażą Pożarną poszukiwali 76 - letniego mężczyzny, który zaginął w Starej Dąbrowie gm. Leoncin. Wczoraj o 21:30 został on odnaleziony w kompleksie leśnym.


 2 października  do komendy policji dotarło zgłoszenie o zaginięciu 76-letniego mężczyzny, który dzień wcześniej o godz. 15:00 wybrał się z ośrodka dla harcerzy w Starej Dąbrowie gm. Leoncin na grzyby, i do chwili obecnej nie powrócił.

Rozpoczęto akcję poszukiwawczą, w której brali udział policjanci z nowodworskiej komendy, różnych pionów i sekcji, oraz podległych komisariatów i posterunków. Ponadto funkcjonariusze Komendy Głównej Policji oraz Oddziałów Prewencji Komendy Stołecznej Policji. W poszukiwaniach wzięła udział również  zawodowa i ochotnicza Straż Pożarna. Użyto śmigłowca, koni, psów, quadów, pojazdu - mobilnego centrum wsparcia poszukiwań.

W dniu wczorajszym o godzinie 21.30 mężczyzna został odnaleziony na terenie gęstego kompleksu leśnego, ok. 1,5 km. od miejsca gdzie po raz ostatni był widziany. 76-latek  został przewieziony do Szpitala.

j.w.