Ceremonia Dźwięku z gongiem i misami kryształowymi w Nowym Dworze Mazowieckim

2 min czytania

W Nowym Dworze Mazowieckim odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, które łączy muzykę i medytację. Podczas ceremonii uczestnicy będą mieli okazję wsłuchać się w dźwięki gongów, mis kryształowych oraz innych instrumentów, co ma sprzyjać relaksowi i pogłębionej pracy z własną świadomością. Spotkanie prowadzi muzyk i terapeuta Łukasz “Bruce” Kacprzak, który specjalizuje się w ceremoniach dźwięku i pracy z bębnem szamańskim.

Data i miejsce wydarzenia

Termin: niedziela, 15 czerwca 2025 roku, godzina 17:00 czasu środkowoeuropejskiego (CEST)

Miejsce: Akademia Zdrowia Lejdis, Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Mazowiecka 11

Opis ceremonii

W trakcie ceremonii wykorzystane zostaną różnorodne instrumenty, takie jak gongi, misy kryształowe, misy Zen, flet indiański dostrojony do częstotliwości 432 Hz oraz dzwonki zephir. Wydarzenie ma charakter wieloetapowy i pozwala uczestnikom na głębokie doświadczenia fizyczne i emocjonalne. Dźwięki instrumentów mają wpływać na mikrodrgania ciała na poziomie komórkowym, co jest porównywane do relaksującego masażu, sprzyjającego uwalnianiu endorfin.

Ceremonia ma na celu wsparcie procesów samoświadomości oraz wewnętrznej integracji, umożliwiając uczestnikom uwolnienie starych wzorców i otwarcie się na zmiany. Zaleca się, aby uczestnicy przygotowali się na wygodne leżenie podczas koncertu, zabierając ze sobą matę, koc, poduszkę oraz obuwie na zmianę lub skarpety.

Organizator i prowadzący

Wydarzenie prowadzi Łukasz “Bruce” Kacprzak – muzyk i terapeuta, specjalista w prowadzeniu ceremonii dźwięku oraz transowych procesów z bębnem szamańskim i śpiewem. Posiada kwalifikacje zdobyte na kursie mistrzowskim gry na gongach i misach kryształowych.

Autor: info_wydarzenia