Dwa wydarzenia, kilka zamkniętych ulic. Utrudnienia w centrum Nowego Dworu

Dwa wydarzenia, kilka zamkniętych ulic. Utrudnienia w centrum Nowego Dworu

W sobotę centrum Nowego Dworu Mazowieckiego będzie wymagało od kierowców większej uwagi. W ciągu dnia odbędą się tam obchody rocznicy powstania NSZZ „Solidarność” oraz wydarzenie „Piąteczka dla każdego”. Organizacja obu przedsięwzięć oznacza czasowe utrudnienia i zamknięcia ulic.

Pierwsze ograniczenia zaplanowano podczas obchodów 46. rocznicy powstania NSZZ „Solidarność”. Od godz. 12:15 do 13:00 mogą wystąpić problemy z przejazdem w rejonie ronda gen. Hallera, przy Cechu, oraz na ul. Warszawskiej – na odcinku między rondem a ul. Mazowiecką.

Później, od godz. 15:00 do 17:00, czasowo zamykane będą ulice związane z wydarzeniem „Piąteczka dla każdego”:

  • T. Kościuszki,
  • Zakroczymska,
  • Magistracka,
  • Sukienna,
  • Lotników,
  • Focha,
  • Zdobywców Kosmosu,
  • J. Wybickiego.

Urząd Miejski w Nowym Dworze Mazowieckim prosi kierowców o ostrożność i stosowanie się do tymczasowego oznakowania. W godzinach obu wydarzeń warto zaplanować przejazd inną trasą, ponieważ zakres utrudnień może zależeć od bieżącej organizacji ruchu.

na podstawie: Urząd Miasta w Nowym Dworze Mazowieckim.

Treści na stronie są opracowywane z wykorzystaniem sztucznej inteligencji