Wystawcy poszukiwani na V Jarmark Bożonarodzeniowy w Nasielsku - zgłoszenia do końca października

Pięć edycji, świąteczny klimat i miejsca na stoiskach czekające na twórców — to propozycja dla rzemieślników i producentów żywności z okolic. Z Nasielska płynie zaproszenie: pokażcie swoje świąteczne rękodzieło i przysmaki. Rejestracja dla wystawców potrwa tylko do 31 października, więc decyzję warto podjąć szybko.
- Oferta stoisk na V Jarmarku Bożonarodzeniowym
- Organizacja i terminy w Nasielsku
Oferta stoisk na V Jarmarku Bożonarodzeniowym
Organizatorzy szukają przede wszystkim twórców i sprzedawców, których asortyment wpisuje się w bożonarodzeniową atmosferę. Mile widziane są zarówno wyroby rękodzielnicze, jak i świąteczne dekoracje oraz lokalne przysmaki — wszystko, co przyciągnie oko i zapachami przypomni grudniowe targowiska. To szansa, by zaprezentować swoje produkty przed mieszkańcami i gośćmi odwiedzającymi jarmark podczas świątecznego sezonu.
Rejestracja odbywa się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Organizatorzy zachęcają do zgłaszania się możliwie wcześnie, bo liczba stanowisk może być ograniczona, a wydarzenie buduje rosnące zainteresowanie z każdą edycją.
Organizacja i terminy w Nasielsku
W organizację angażuje się Gmina Nasielsk, która zaprasza wystawców do udziału w V Jarmarku Bożonarodzeniowym. Tegoroczna edycja ma podkreślić lokalny charakter świąt i zaoferować odwiedzającym szeroki wybór rękodzieła oraz smaków. Formalny termin zgłoszeń upływa 31 października, po tej dacie rejestracja zostanie zamknięta.
Wystawcy zainteresowani udziałem powinni przygotować opis oferty i zdjęcia produktów przewidzianych na stoisko, by zwiększyć szanse na pozytywne rozpatrzenie zgłoszenia. Szczegółowe informacje i zasady udziału udostępniają organizatorzy wydarzenia.
na podstawie: Urząd Miejski Nasielsk.
Autor: krystian