Niemal każdego dnia policjanci zatrzymują osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości. Wczoraj mundurowi na terenie powiatu nowodworskiego zatrzymali trzy takie osoby.

We wtorek po godz. 18:00 nasielscy kryminalni udali się na ul. Kościuszki. Funkcjonariusze mieli informację, że ukrywa się tam mężczyzna poszukiwany za oszustwo. Na miejscu zatrzymali 35- latka, za którym Prokuratura Rejonowa w Opocznie wystawiła list gończy. Mieszkaniec Nasielska trafił do aresztu.

Tego samego dnia rano, policjanci z nasielskiego komisariatu trafnie wytypowali, gdzie przebywa poszukiwany nakazem doprowadzenia 33- letni mieszkaniec Nasielska. Mężczyznę zastali w jednym z mieszkań przy ul. Płońskiej. Mieszkaniec Nasielska uwolnił się od aresztu, wpłacając zastępczą karę w postaci grzywny.

Kolejny poszukiwany wpadł po południu w ręce modlińskich stróżów prawa. 51- latek z Modlina Twierdzy miał do odbycia karę 1 roku i 6 miesięcy pozbawienia wolności, zgodnie z nakazem doprowadzenia, wydanym przez nowodworski sąd.  Mężczyzna jeszcze tego samego dnia trafił do jednostki penitencjarnej.

 

podkom. Joanna Wielocha