W ubiegłym tygodniu, Komendant Powiatowy Policji w Nowym Dworze Mazowieckim mł. insp. Rafał Trzaskoma zaprosił i podziękował za lata wspólnej służby na rzecz lokalnej społeczności, policjantom przechodzącym na zaopatrzenie emerytalne. Na spotkaniu obecni byli również Starosta Nowodworski Pan Krzysztof Kapusta, Wicestarosta Nowodworski Pan Paweł Calak i przedstawiciele nowodworskiej Policji.

Służba każdej z wymienionych niżej osób, to historia pełna policyjnych doświadczeń. Mowa o policyjnych emerytach, którzy oficjalnie zakończyli służbę w Policji, przechodząc na zaopatrzenie emerytalne. Aby podkreślić szacunek dla trudu policyjnej profesji, Komendant Powiatowy Policji w Nowym Dworze Mazowieckim mł. insp. Rafał Trzaskoma zaprosił i serdecznie podziękował za lata wpólnej pracy, zaangażowanie i wiele lat służby na rzecz poprawy bezpieczeństwa lokalnej społeczneości, życząc jednocześnie na emeryturze spełniania marzeń i dużo zdrowia.

Na spotkaniu obecny był również I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Mazowieckim nadkom. Zbigniew Prusinowski, który podziękował przechodzącym na zaopatrzenie emerytalne za zaangażowanie i wiele lat służby na rzecz poprawy bezpieczeństwa lokalnej społeczności.

W uroczystości wzięli także udział Starosta Nowodworski Pan Krzysztof Kapusta oraz Wicestarosta Nowodworski Pan Paweł Calak, którzy życzyli zgromadzonym spełniania marzeń i dużo zdrowia oraz podziękowali za lata wpólnej pracy na rzecz bezpieczeństwa mieszkanców powiatu nowodworskiego.

Podczas wczorajszej uroczystości obecni byli:

  •  asp. szt. Zbigniew Ferenc- dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim,
  •  asp. szt. Dariusz Radwański- starszy dzielnicowy Posterunku Policji w Zakroczymiu,
  •  asp. szt. Agnieszka Radwańska - specjalista Zespołu Kontroli Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim,
  •  asp. szt. Krzysztof Rzemek- dyżurny Komisariatu Policji w Nasielsku,
  •  mł. asp. Grzegorz Kędel- referent Zespołu Patrolowo- Interwencyjnego Komisariatu Policji w Nasielsku.

W podziękowaniu za wiele lat owocnej służby przechodzący na emeryturę funkcjonariusze otrzymali pamiątkowe tabliczki oraz upominki rzeczowe.

Wszystkim tym, którzy zaczynają nowy etap swojego życia, życzymy kolejnych sukcesów w życiu prywatnym i spełnienia tych marzeń, na które dotychczas zabrakło czasu lub odwagi. Dziękujemy również za przekazaną wiedzę.

 

podkom. Joanna Wielocha