Kolejnych dwóch mieszkańców powiatu nowodworskiego, trafiło w ręce policjantów. 50-latek był poszukiwany listem gończym, nakazem doprowadzenia oraz w celu ustalenia miejsca pobytu. W zakładzie karnym spędzi najbliższe 1,5 roku. 36- letni nowodworzanin do jednostki penitencjarnej trafił na 3 miesiące.

14 marca br. wieczorem, policjanci Wydziału Kryminalnego nowodworskiej komendy, w rejonie stacji paliw w Lorcinie zatrzymali 50- latka. W trakcie sprawdzenia mężczyzny w policyjnych systemach funkcjonariusze ustalili, że mieszkaniec nasielskiej gminy jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Pułtusku. 50- latek na podstawie listu gończego miał do odbycia karę 264 dni pozbawienia wolności, a kolejnych 10 miesięcy na podstawie nakazu doprowadzenia. Był też poszukiwany w celu ustalenia miejsca pobytu.
Następnego dnia, nowodworscy kryminalni udali się na teren Warszawy. Posiadali informację, że 36- letni nowodworzanin zgłosi się tam na przesłuchanie. O godz. 14:30 mężczyzna pojawił się. Natychmiast został przez funkcjonariuszy zatrzymany. Był poszukiwany listem gończym, wydanym przez Sąd Rejonowy w Zielonej Górze. Najbliższe 3 miesiące spędzi teraz w areszcie.
Zatrzymani trafili już do jednostki penitencjarnej.


podkom. Joanna Wielocha

 

  • policjant z zatrzymanym
    policjant z zatrzymanym
  • policjant z zatrzymanym
    policjant z zatrzymanym