W imieniu organizatorów zapraszamy na Runmageddon ekstremalny bieg dla nieustraszonych.

Runmageddon wraca do Twierdzy Modlin i zaprasza mieszkańców Mazowsza i całej Polski do zimowego startu w trzech formułach. W dniach 22-23 stycznia br. fani najpopularniejszego w kraju cyklu biegów przeszkodowych przeżyją sportową przygodę w ruinach historycznej Twierdzy. Będą biegać po korytarzach wojskowych koszar, skakać z i do militarnych umocnień oraz siłować się z konstrukcjami Runmageddonu. A za odwagę, siłę i charakter otrzymają nowe medale.

· Harmonogram wydarzenia

W sobotę na trasy wybiegną uczestnicy pokonujący formuły: 3-kilometrowe Intro i 6-kilometrowego Rekruta, na których zmierzą się z 15 lub 30 przeszkodami. Uczestnicy formuły Intro będą startować między godziną 14:30 a 15:15. Zaś starty dłuższego dystansu zaplanowane są od godziny 8:00 do 13:00. Ostatni z nich to seria “Pomocna Dłoń” dedykowana debiutantom, którzy biegnąc po raz pierwszy, chcieliby mieć zapewnione wsparcie prawdziwych, doświadczonych Runmageddończyków.

W niedzielę Twierdza Modlin opanowana zostanie przez Runmageddończyków, którzy nie obawiają się ani zimna ani 21-kilometrowego dystansu ani też 70 przeszkód. Już od godziny 8:00 rano, 23 stycznia wystartują pierwsi zawodnicy a kolejni rozpoczynać będą swoją przygodę w seriach co 15 minut, aż do godziny 11:15.

Zimowy Runmageddon będzie wydarzeniem otwartym dla wszystkich, dla startujących jak i kibiców, którzy podziwiać będą mogli widowiskowe igrzyska siły, wytrwałości i charakteru. Dla osób przyjezdnych czekać będzie duży i wygodny parking oraz Miasteczko Kibica z Food Truckami, gdzie będzie można miło spędzić czas.

· Do udziału w wydarzeniu zapisać się można poprzez stronę https://www.runmageddon.pl/imprezy/zimowy-runmageddon-twierdza-modlin-22-01-2022

do dnia 20 stycznia lub od piątku 21 stycznia od godziny 19:00 w Biurze Zawodów na terenie eventu.

runmageddon