Depilacja IPL w Olsztynie - przygotuj się na nadejście jesieni

Gładka skóra to standard. Wybór metod depilacji jest bardzo szeroki, ale niektóre z nich mają dużą przewagę nad pozostałymi. Wygrywają metody bezpieczne, wygodne i skuteczne, które nie powodują podrażnień i dyskomfortu. Testy zadowolenia naszych klientów pokazały, że trwała depilacja IPL wygrywa, gdy w grę wchodzą skuteczność, komfort i cena.

Depilacja laserowa IPL w Olsztynie

W salonach DepilConcept wykonujemy zabiegi depilacji z wykorzystaniem nowoczesnej i superwrażliwej metody IPL, która wyposażona jest w system Super Hair Removal (SHR). Dzięki zastosowaniu technologii SHR in Motion niechciane owłosienie zostanie trwale usunięte, a efekty przerosną Twoje oczekiwania. Depilacja SHR dedykowana jest osobom, których skóra jest delikatna i doznawały w przeszłości podrażnień. Dzięki Technologii SHR to już przeszłość. Dodatkowo metoda SHR in Motion daje możliwość wykonywania zabiegu w ruchu, co przyspiesza czas zabiegu i zwiększa jego wygodę. Technologia IPL jest innowacją wśród metod depilacji, ponieważ umożliwia skuteczną depilację w przypadku wszystkich fototypów skóry, nawet gdy kontrast między owłosieniem a karnacją jest niezauważalny. Dzięki wykorzystaniu technologii SHR in Motion efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, rozpoczynając proces osłabiania niechcianego owłosienia w wybranej przez Ciebie partii ciała, aż do całkowitego usunięcia włosów.

Sprawdź: Depilacja IPL w Olsztynie

Dlaczego IPL jest skuteczna, a jednocześnie bezbolesna?

Innowacyjna technologia IPL jest nieinwazyjna, a nawet przyjemna, pozostawia skórę gładką i promienną. Jak wynika z naszych testów już po pierwszym zabiegu obserwowana jest 30% redukcja niechcianego owłosienia, a pozostałe włosy są cieńsze i jaśniejsze. Dzięki uniwersalności i dużej wygodzie w zastosowaniu metoda SHR in Motion wybierana jest zarówno przez kobiety jak i przez mężczyzn. Wielkim atutem SHR in Motion jest wysoka skuteczność przy wszystkich fototypach skóry, także przy małym kontraście między karnacją, a kolorem włosów, a także to, że nie wymaga specjalnych przygotowań przed zabiegiem.

Depilacja nigdy nie była wygodniejsza!

Depilacja SHR dedykowana jest osobom z tendencją do pękania naczynek krwionośnych, z wrastającymi włoskami i krostkami w okolicy bikini. Zabieg SHR - IPL polecamy osobom z nadwrażliwością skóry na ból. Zalecamy go także przy słabej skuteczności innych zabiegów. Technologia IPL jest dla wszystkich, którzy mają dość ciągłego usuwania niechcianego owłosienia. Zabiegi SHR wykonuje się w serii, ponieważ włosy nie rosną jednocześnie. W trosce o najlepszy efekt zabieg powtarza się najczęściej kilkukrotnie w odstępach około 4 tygodniowych. Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów, dlatego przed każdym zabiegiem przeprowadzamy badanie oraz wywiad, który ma na celu wykluczenie wszelkich przeciwwskazań. Eksperci informują także w jaki sposób dbać o skórę, żeby promienny efekt zdrowej i gładkiej skóry, który otrzymujemy po wyjściu z salonu, trwał jak najdłużej. IPL to inwestycja w zdrowie i zadowolenie.