Mieszkanie czy dom – jaki typ nieruchomości wybierają mieszkańcy Nowego Dworu Mazowieckiego?

Miasto położone przy ujściu Narwi do Wisły należy do aglomeracji warszawskiej. Nowy Dwór Mazowiecki jest ważnym ośrodkiem przemysłowym i usługowym zlokalizowanym w bliskiej odległości od stolicy Polski. W prawobrzeżnej części miasta znajduje się międzynarodowe lotnisko oraz słynna Twierdza Modlin. Podwarszawska miejscowość cieszy się coraz większym powodzeniem nie tylko wśród inwestorów, ale też osób poszukujących odpoczynku od wielkomiejskiego zgiełku.

Rynek nieruchomości w Nowym Dworze Mazowieckim

Miasto położone zaledwie 34 km na północ od Warszawy skutecznie przyciąga uwagę warszawskich deweloperów. Nowe inwestycje deweloperskie powstają w różnych częściach Nowego Dworu Mazowieckiego. Nowoczesne osiedla zlokalizowane są w otoczeniu zieleni oraz rozległych terenów leśnych. Dominuje tu niska zabudowa, czyli budynki jedno- i wielorodzinne. Większość mieszkań posiada dostęp do wielu udogodnień, takich jak: taras, ogródek czy miejsca postojowe naziemne.

W Nowym Dworze Mazowieckim dostępne są zarówno nieruchomości z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Nowe inwestycje mieszkaniowe usytuowane w spokojnej okolicy cieszą się ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród rodzin z dziećmi, ale też aktywnych zawodowo singli. Istotne znaczenie ma fakt, że z Nowego Dworu do Warszawy można dojechać w ciągu 30 minut. Trasa szybkiego ruchu znacznie ułatwia też dojazd do Trójmiasta.

Mieszkania i domy na sprzedaż w Nowym Dworze Mazowieckim

Miasto słynie nie tylko z atrakcyjnych turystycznie miejsc. Praktycznie każdego roku powstają tu nowe osiedla deweloperskie, na terenie których znajdują się mieszkania i domy o wysokim standardzie wykończenia. Na szczególnie wyróżnienie zasługują nieruchomości na sprzedaż w Nowym Dworze Mazowieckim o zróżnicowanym metrażu, położone w Warszawska Sky, Willa Legionów, Rezydencja Sobieskiego. Wiele z nich znajduje się w bliskiej odległości od dworca PKP, Portu Lotniczego Warszawa-Modlin i dróg wylotowych.

Gotowe do zamieszkania są domy jednorodzinne oraz mieszkania w zabudowie segmentowej na Osiedlu Dębinka. Inwestycja deweloperska przy ulicy Rubinowej 2 została wybudowana i oddana do użytkowania w pierwszym kwartale 2021 roku. Mieszkańcy osiedla mają dostęp do pełnej infrastruktury, tzn. sklepów, szkół czy przedszkoli. Warto też zwrócić uwagę na inwestycję Warszawska Sky, która jest w trakcie przygotowań. W budynku wielorodzinnym znajdzie się prawie 300 mieszkań o metrażu 26-82 m kw.

Dużym powodzeniem wśród mieszkańców Nowego Dworu Mazowieckiego cieszą się nie tylko domy jednorodzinne, ale też komfortowe apartamenty zlokalizowane w bliskiej odległości od plaży publicznej, Parku Miejskiego im. Józefa Wybickiego, galerii handlowej czy miejskiego bazaru oraz kompleksu zabytkowo-fortecznego Twierdzy Modlin. Oferta nieruchomości na sprzedaż jest na tyle zróżnicowana, że każdy znajdzie coś dla siebie!