Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Nowy Dwór Mazowiecki

W jaki sposób strona firmowa może być prosta w obsłudze?

Bez wątpienia strona internetowa to dla firmy ogromna liczba korzyści. Spora grupa przedsiębiorców jednak nie jest do końca do tego przekonana, szczególnie gdy mówią głośno o pewnych argumentach za tym, że zarządzanie stroną www jest zbyt skomplikowane oraz potrzeba na to poświęcić wiele czasu. Jak jest naprawdę? Czy te dwie kwestie mają realne uzasadnienie w dzisiejszych czasach?

Czy prowadzenie strony www jest skomplikowane?

Wiele lat temu zarządzanie stroną internetową mogło być trudne, skomplikowane i niezrozumiałe dla większości osób. Dzisiaj już nie trzeba znać niuansów związanych z kodem HTML, a popularnością cieszą się tak zwane systemy zarządzania treścią, czyli CMS, co jest skrótem od angielskiego „Content Management System”. Tego typu systemy w znacznym stopniu ułatwiają zarządzanie całą stroną internetową. W łatwy sposób można edytować to co ma być wyświetlone na stronie internetowej w wygodnej formie formularza po zalogowaniu się do panelu administracyjnego. Można to przyrównać do arkusza Word, gdzie za pomocą kilku kliknięć można na przykład pogrubić dany tekst, dodać zdjęcie i odpowiednio je wycentrować względem tekstu, dodać linki, wstawić film z Youtube i wiele więcej. Równie dobrze można zmienić strukturę strony, dodać pluginy, które zwiększają jej użyteczność – możliwości są praktycznie nieograniczone. Agencja marketingowa 48 Media, która ma w swojej ofercie między innymi tworzenie stron internetowych dla firm, proponuje takie właśnie rozwiązanie, oparte na systemie CMS Joomla! System ten oferuje duże możliwości i jest łatwy w obsłudze. Jeśli tego właśnie potrzebujesz rozważ zamówienie strony firmowej na https://48media.pl

Czy na zarządzanie stroną internetową potrzeba dużo czasu?

Łatwo usłyszeć od przedsiębiorcy to, że musi zajmować się wieloma sprawami dotyczącymi firmy i na kwestie związane ze stroną internetową brakuje zwyczajnie czasu. Warto zauważyć, że zwykle na zarządzanie stroną www nie potrzeba wygospodarowywać dużej ilości czasu. Strona www na jej etapie tworzenia będzie tego wymagać, ale później nie będzie to stanowiło problemu. Należy też wiedzieć, że kwestiami związanymi z uzupełnieniem treści, dodaniem zdjęć i innych istotnych informacji może zająć się ktoś inny. Dość często również w ramach stworzenia strony można zdecydować się na działania content marketingowe, czyli zlecić stworzenie treści, które będą idealnym uzupełnieniem witryny firmowej. Fakty są takie, że strona internetowa jest w pełni bezobsługowa – działa 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu.