Serdecznie zapraszamy na kolejny Bardzo Kulturalny Wieczór ze Sceną ZAUŁEK.

Gościem Wojtka Gęsickiego będzie KAMIL WASICKI.

KUP BILET

Usłyszymy jego solowy koncert pt. „NAJPROŚCIEJ”.
To będzie wyjątkowy koncert. Koncert złożony z pięknych wybranych, nastrojowych piosenek które można znaleźć na płytach Chwyć mnie za rękę, Dobre rzeczy się zdarzają i Żywioły. Wszystko zagrane .... NAJPROŚCIEJ- na gitarę i głos.

Oprócz zaproszonego gościa tradycyjnie zaśpiewa dla nas gospodarz sceny- bard, kompozytor, autor tekstów- Wojtek Gęsicki.

Kamil Wasicki (ur.23.06.1979 w Koninie)– poeta, kompozytor, śpiewający autor, gitarzysta.
Zadebiutował fonograficznie 11 kwietnia 2011roku albumem pt: "Chwyć mnie za rękę" wydanym przez Agencję Fonograficzną Polskiego Radia. Patronat medialny nad płytą objęła "TRÓJKA" Program 3 Polskiego Radia. 1 września 2014 r pojawiła się na rynku druga, jakże oczekiwana płyta artysty pt; Dobre rzeczy się zdarzają wydane przez Agencję Luna Music Polska. 1 marca tego roku nakładem Agencji Muzycznej Polskiego Radia ukazał się najnowszy album pt. Żywioły.

Artysta jest laureatem najważniejszych festiwali piosenki artystycznej w Polsce takich jak Studencki Festiwal Piosenki w Krakowie czy OPPA- Międzynarodowy Festiwal Bardów w Warszawie.


Nowodworski Ośrodek Kultury
ul. I. Paderewskiego 1a
11.10.2019 r., godz. 19.00
Karty Wstępu w cenie 15 zł do nabycia w kasie ośrodka kultury, luba za pośrednictwem platformy biletyna.pl

  • Karty Wstępu ze zniżką na Nowodworską Kartę Familijną, lub na Kartę Seniora do nabycia tylko w kasie ośrodka kultury za okazaniem karty;
  • Zakupiona karta wstępu nie podlega zwrotowi;
  • Karty Wstępu zakupione ze zniżką są ważne tylko z Kartą uprawniającą do zniżki, którą należy okazać przy wejściu na imprezę.