Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Nowy Dwór Mazowiecki

Zamiatarka spalinowa Sweepmaster: dlaczego warto w nią zainwestować?

Zamiatarka spalinowa z serii Sweepmaster to jedno z najbardziej podstawowych urządzeń, jakie powinny znaleźć się na zapleczu każdego przedsiębiorstwa, które funkcjonuje na dużej powierzchni. Maszyny tego typu pozwalają na o wiele bardziej niezawodne i ekonomiczne czyszczenie podłóg, a efekty ich działań utrzymują się znacznie dłużej niż w przypadku wykonywania prac tego typu w tradycyjny sposób. Zamiatarki zostały docenione przez właścicieli wielu firm. Największą popularność zdobyły w miejscach takich jak hale produkcyjne i magazynowe, centra handlowe, super- i hipermarkety, placówki szkolno-wychowawcze, szpitale i wiele innych. Zamiatarki przemysłowe znajdują szereg zastosowań w wielu obiektach użytku publicznego i nie tylko. Co więcej, każda zamiatarka pochodząca z oferty niemieckiego producenta maszyn sprzątających Hako sprawdzi się zarówno podczas sprzątania zewnętrznej, jak i w wewnętrznej części budynku.

Uniwersalna zamiatarka spalinowa, czyli jaka?

Zamiatarka spalinowa z powodzeniem może zostać nazwana maszyną uniwersalną. Jest tak nie tylko ze względu na fakt, że znajduje ona zastosowanie w praktycznie wszystkich budynkach komercyjnych, zakładach przemysłowych i innych punktach użytku publicznego, ale także przez wzgląd na fakt, że można idealnie dostosować model względem indywidualnych potrzeb. Wielu klientów docenia rozwiązanie w postaci urządzeń takich jak zamiatarki ręczne, ale one sprawdzają się głównie w przypadku niewielkich powierzchni. Jeśli zaś chodzi o zamiatarki spalinowe, to warto zwrócić uwagę przede wszystkim na następujące modele:

  • zamiatarka Sweepmaster 650 charakteryzują się ponadprzeciętnym poziomem zwrotności. Dzięki temu mogą być one wykorzystywane w miejscach, których w ciągu dnia przewija się duża liczba osób. Szczególnie doceniane są one w galeriach handlowych, na lotniskach oraz dworcach. Konstrukcja omawianych maszyn jest na tyle solidna, że z powodzeniem może być ona używana w codziennej pracy. Na uwagę zasługuje również rama zamiatarki spalinowej Sweepmaster, która wyróżnia się na tle konkurencji powłoką wykonaną z niekorodującego materiału oraz silnikiem benzynowym o dużej mocy. Warto także wspomnieć, że Sweepmaster 650 osiąga wydajność powierzchniową do 3 525 m2 na godzinę, co jest bardzo imponującym wynikiem;
  • zamiatarki przemysłowe Sweepmaster 800 to kolejny przykład niezawodnych maszyn sprzątających. W tym przypadku model występuje w dwóch wersach — pierwszy zasilany jest przy pomocy akumulatora, drugi zaś przy pomocy silnika spalinowego. Podział czyni omawiane urządzenie wielofunkcyjnym, ponieważ w zależności od wybranego sposobu zasilania może ono służyć do sprzątania zewnętrznej, lub wewnętrznej części budynku.

Fima Hako dokłada wszelkich starań, aby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby konsumentów. Warto zapoznać się ze specyfikacją poszczególnych modeli lub zapytać o poradę jednego z ekspertów w Biurze Obsługi Klienta.

Gdzie szukać maszyn czyszczących?

Wiele osób z pewnością zastanawia się nad tym, gdzie kupić wysokiej jakości urządzenia czyszczące, takie jak np. zamiatarka spalinowa. Castorama, OBI, Leroy Merlin oraz inne duże markety budowlane przychodzą na myśl jako pierwsze, ale nie zawsze stanowią najlepszą z możliwych opcji.

Zamiatarka spalinowa zawsze powinna być kupowana bezpośrednio u producenta. Dzięki temu można uniknąć wielu niemiłych niespodzianek i rozczarowań. Chodzi w tym przypadku między innymi o wszelkie formalności związane z gwarancją produktów oraz ewentualnym wsparciem ze strony personelu na etapie zakupów.