Policja Nowy Dwór Maz.: Spotkanie profilaktyczne z nowodworskimi uczniami

1 min czytania

Kilka dni temu asp. Aneta Fabisiak- Wydurska z nowodworskiej komendy spotkała się z dziećmi, ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Nowym Dworze Mazowieckim. Policjantka rozmawiała z uczniami na temat bezpieczeństwa w internecie. Najmłodsi z uwagą i zaangażowaniem uczestniczyli w prelekcji.

21 kwietnia 2022 r. policjantka zajmująca się w Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim profilaktyką społeczną, spotkała się z nowodworskimi uczniami. Tym razem były to dzieci z klasy 2C, z Zespołu Szkół Podstawowych nr 7 im. Orła Białego w Nowym Dworze Mazowieckim.

Policjantka podczas zajęć omówiła zagadnienia dotyczące szeroko rozumianego bezpieczeństwa podczas korzystania z internetu. Uświadomiła dzieci w zakresie zagadnień dotyczących m.in. cyberprzemocy, hejtu, zawierania znajomości w sieci, ujawniania swoich danych osobowych oraz wysyłania i publikowania zdjęć na portalach społecznościowych.

Była to ciekawa i pouczająca lekcja. Najmłodsi z dużym zainteresowaniem słuchali przekazanych informacji i cennych uwag.

asp. sztab. Joanna Wielocha/mg

  • policjantka na spotkaniu z dziećmi
  • policjantka na spotkaniu z dziećmi
  • policjantka na spotkaniu z dziećmi

Komenda Powiatowa Policji w Nowym Dworze Mazowieckim,

kppnowydwor.policja.waw.pl/pnd/aktualnosci/110563,Spotkanie-profilaktyczne-z-nowodworskimi-uczniami.html

Autor: krystian