Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Nowy Dwór Mazowiecki

W nocy z wtorku na środę cztery kobiety zgubiły się na terenie Kampinoskiego Parku Narodowego. Po zmroku nie potrafiły odnaleźć drogi powrotnej do auta, którym podróżowały. Skontaktowały się telefonicznie z dyżurnym nowodworskiej komendy, prosząc o pomoc. Funkcjonariusz natychmiast wysłał we wskazany rejon policyjny patrol. Mundurowi odnaleźli kobiety i bezpiecznie pomogli im wrócić.

20 lipca o godz. 22:00 do nowodworskiej komendy policji wpłynęła informacja o czterech kobietach, które zagubiły się w kompleksie leśnym na terenie gminy Czosnów. Była już noc. Młode kobiety, które tego samego dnia przyjechały na wypoczynek do Kampinoskiego Parku Narodowego, po zmroku nie potrafiły znaleźć drogi powrotnej do auta i samodzielnie wydostać się z lasu.

We wskazany rejon natychmiast udali się funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Czosnowie i podjęli poszukiwania. Konkaktując się telefonicznie oraz używając sygnałów świetlnych próbowali zlokalizować miejsce, gdzie kobiety się znajdują. Policjanci pieszo przeczesywali teren.

Dzięki szybkim działaniom oraz doskonałej znajomości terenu funkcjonariusze w niedługim czasie odnaleźli mieszkanki Pruszkowa i Siedlec, które bezpiecznie doprowadzili do głównej drogi, a następnie zlokalizowali alfa romeo, którym podróżowały. Na szczęście cała czwórka nie potrzebowała pomocy medycznej.

Dzięki policjantom ta historia znalazła swój szczęśliwy finał, a kobiety całe i zdrowe wróciły do domu.

st. asp. Joanna Wielocha/mg