Odkryj świat pasteli Arkadiusza Michalika w Galerii Łącznik – wstęp wolny
Wiosenna paleta barw w sercu kultury: wystawa "Pastele" Arkadiusza Michalika w Galerii Łącznik
  1. Otwarcie wystawy "Pastele" już 5 kwietnia o godz. 18:00.
  2. Arkadiusz Michalik zaprasza do świata sztuki w Galerii Łącznik.
  3. Wystawa czynna do 7 maja – nie przegap okazji.
  4. Odkryj drogę artysty od grafiki do pasteli.

Wiosna to czas odrodzenia i nowych początków, co doskonale znajduje odzwierciedlenie w najnowszej ekspozycji Arkadiusza Michalika, zatytułowanej "Pastele". Otwarcie wystawy zaplanowane jest na początek kwietnia w Nowodworskim Ośrodku Kultury, a dokładniej w urokliwej Galerii Łącznik. Wstęp jest wolny, co stanowi doskonałą okazję, aby zanurzyć się w świat sztuki bez żadnych barier.

Arkadiusz Michalik, absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu na Wydziale Sztuk Pięknych, jest artystą o bogatym dorobku. Jego artystyczna podróż prowadziła przez naukę grafiki pod okiem wybitnych profesorów oraz eksperymenty z malarstwem i rzeźbą, co zaowocowało indywidualnym stylem wyrażania się poprzez pastele. Wystawa "Pastele" jest kwintesencją tej podróży, ukazującą delikatność i subtelność, jaką można osiągnąć przy użyciu tej techniki.

Ekspozycja będzie dostępna do 7 maja, oferując mieszkańcom i gościom miasta wyjątkową okazję do doświadczenia kunsztu Michalika. To nie tylko wystawa, ale również szansa na głębsze zrozumienie procesu twórczego artysty, który z grafiki warsztatowej, przez malarstwo olejne, ostatecznie odnalazł swoją pasję w pastelach. Z pewnością jest to wydarzenie, które pozwoli każdemu z odwiedzających poczuć wiosenną świeżość i kolor w samym sercu naszej lokalnej społeczności kulturalnej.

Kontakt do organizatora: +48 660 432 435 – zachęcamy do zadawania pytań i uzyskiwania dodatkowych informacji na temat wystawy.


Opierając się na: Nowodworski Ośrodek Kultury