Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Nowy Dwór Mazowiecki

Komenda Powiatowa Policji w Nowym Dworze Mazowieckim prowadzi poszukiwania za zaginionym Stanisławem Marciniak lat 76, który 1 października wyszedł na grzyby z ośrodka dla harcerzy w Starej Dąbrowie gm. Leoncin i do chwili obecnej nie powrócił. Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionego, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Nowym Dworze Mazowieckim pod numerem telefonu 22 775 22 01-04 lub z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju.

1 października 2019r. ok. godz. 15:00 z osrodka dla harcerzy w Starej Dąbrowie wyszedł na grzyby 76 – letni mieszkaniec Łęczycy. Mężczyzna poinformował swojego syna, iż będzie poruszał się wyłącznie w rejonie ośrodka. Nie posiada przy sobie  telefonu komórkowego ani dokumentów.

Rysopis zaginionego: wzrost 170 cm, średniej budowy ciała, włosy krótkie siwe,  broda długa, nos normalny, braki w uzębieniu, oczy niebieskie, uszy średnie.

W chwili zaginięcia ubrany był w: spodnie materiałowe koloru zielonego, ciemna kurtka przeciwdeszczowa, buty gumowce, kapelusz.

Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionego, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Nowym Dworze Mazowieckim pod numerem telefonu 22 775 22 01-04 lub z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju.

j.w.