Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło wczoraj po 14.00 w Nunie gm. Nasielsk. Zderzył się tam samochód osobowy z ciężarowym. Niestety na miejscu zginął 56-letni kierowca opla astry. Apelujemy do wszystkich kierowców i pozostałych użytkowników dróg o rozwagę, ostrożność oraz respektowanie przepisów drogowych. Pamiętajmy, że przepisy ruchu drogowego, znaki drogowe, ograniczenia prędkości są po to, by się do nich dostosować!

Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku ze skutkiem śmiertelnym, który wydarzył się w  Nunie. Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że 56-letni kierujący oplem podczas manewru wyprzedzania uderzył w jadącego w tym samym kierunku ciężarowego mercedesa, którego 57-letni kierowca podjął manewr skrętu w lewo do posesji. Niestety 56-latek poniósł śmierć na miejscu. Kierowca samochodu ciężarowego po przebadaniu alkomatem był trzeźwy. Ponadto mężczyźnie została pobrana krew do dalszych badań. Na miejscu zdarzenia kilka godzin trwały czynności pod nadzorem prokuratora.

Aktualnie policjanci poszukują świadków tego wypadku. Wszyscy, którzy widzieli to zdarzenie,  proszeni są o kontakt z nowodworską komendą lub nasielskim komisariatem. Informacje można również przekazywać pod nr tel. : 22 775 22 01-04, 23 691 27 77 lub mailowo pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Policjanci apelują do kierowców o szczególną ostrożność podczas jazdy. Nadmierna prędkość, prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu, a także lekkomyślność kierowców to wciąż najczęstsze przyczyny zdarzeń drogowych. Zwolnijmy, zachowajmy maksimum ostrożności, aby na naszych drogach nie dochodziło do niepotrzebnych tragedii.

sk