• Zapraszamy na debatę społeczną do Pomiechówka

  26 listopada br., we wtorek, o 13.00 w sali kinowej przy ul. Jana Kilińskiego 1 w Pomiechówku, rozpocznie się debata społeczna, poświęcona bezpieczeństwu na terenie gminy. Komendant Powiatowy Policji mł. insp. Przemysław Suchecki oraz Wójt Gminy Pomiechówek Dariusz Bielecki zapraszają wszystkich mieszkańców gminy do czynnego udziału w spotkaniu.

 • Zapraszamy na debatę społeczną do Nasielska

  27 listopada br., w środę, o 10.00 w Klubie Senior+ przy ul. Warszawskiej 52 w Nasielsku, rozpocznie się debata społeczna, poświęcona bezpieczeństwu na terenie gminy. Komendant Powiatowy Policji mł. insp. Przemysław Suchecki oraz Burmistrz Nasielska Bogdan Ruszkowski zapraszają wszystkich mieszkańców gminy do czynnego udziału w spotkaniu.

 • Zapraszamy na debatę społeczną do Zakroczymia

  28 listopada br., o 16.30 w Gminnym Ośrodku Kultury przy ul. O. H. Koźmińskiego 12 w Zakroczymiu, rozpocznie się debata społeczna, poświęcona bezpieczeństwu na terenie miasta i gminy. Komendant Powiatowy Policji mł. insp. Przemysław Suchecki oraz Burmistrz Zakroczymia Artur Ciecierski zapraszają wszystkich mieszkańców gminy do czynnego udziału w spotkaniu.

 • FERALNY LOT

  19.11.2019 r. w południe, na terenie lotniska w miejscowości Chrcynno, doszło do wypadku lotniczego z udziałem wiatrakowca. Maszyna spadła na ziemię, w wyniku czego śmierć poniosło 2 mężczyzn. Śledztwo wyjaśni przyczyny tego tragicznego zdarzenia.

 • Zapraszamy rodziny wraz z melomaluszkami (dziećmi 0-5 lat) na spotkania z muzyką klasyczną i nie tylko w cyklu SMYKOFONIA.
  KUP BILET

  Czytaj więcej

  Nowodworski Ośrodek Kultury wraz z zespołem grupy teatralnej HURRAGRAM zaprasza na otwartą próbę generalną nowego spektaklu.

  Czytaj więcej
 • OGÓLNOPOLSKIE DZIAŁANIA POLICYJNE "SMOG"

  Jutro w całym kraju policjanci ruchu drogowego przeprowadzą działania kontrolno-prewencyjne pn. „SMOG”. Podczas pełnienia służby funkcjonariusze zwrócą uwagę na każde zachowanie niezgodne z prawem, jednak nadrzędnym celem będzie eliminowanie z ruchu pojazdów, których stan techniczny w oczywisty sposób, np. poprzez nadmierne zadymienie, wskazuje na nieprawidłowe działanie silnika lub uszkodzenie układu wydechowego.

 • Zapraszamy na rodzinne warsztaty ceramiczne.

  zapisz sie

  Czytaj więcej

  Zapraszamy na kolejny wieczór z cyklu „Więcej niż kino”!
  Zaprezentujemy ciekawy, oryginalny film pt. „Ja teraz kłamię” w reżyserii Pawła Borowskiego - twórcy głośnego filmu pt „Zero”.
  Po projekcji spotkanie z reżyserem poprowadzi Stanisław Zawiśliński.

  Czytaj więcej
 • Zatrzymany za posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz amunicji

  Policjanci z Komisariatu Policji w Czosnowie zatrzymali 40 - latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających oraz aminucji. Za te przestępstwa mężczyźnie grozi teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

 • MIAŁ 4,5 PROMILA, SPOWODOWAŁ KOLIZJĘ

  11.11.2019 r. policjanci ruchu drogowego zatrzymali kierującego renault laguną, 32 – letniego mieszkańca Nowego Dworu Mazowieckiego, który na terenie miasta spowodował kolizję. W Szpitalu okazało się, że ma we krwi 4,5 promila alkoholu. Kierującemu grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 • NIETRZEŹWY I BEZ PRAWA JAZDY ODDALIŁ SIĘ Z MIEJSCA KOLIZJI

  13.11.2019 r. policjanci wydziału prewencji zatrzymali kierującego hondą civic, 22 – letniego mieszkańca Nowego Dworu Mazowieckiego, który na terenie miasta spowodował kolizję, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. Okazało się, że ma prawie 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu i nie posiada uprawnień do kierowania pojazdem. Damian B. po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty. Kierującemu grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 • Nasze poszukiwania doprowadziły do odnalezienia 69-latka w Puszczy Kampinoskiej

  13.11.2019 r. po godz. 20 – ej do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim wpłynęło zgłoszenie o zaginięciu 69-letniego Józefa J. Po kilku godzinach poszukiwań, zaginionego odnaleźli funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim. W rozmowie z rodziną ustalono, że 69 - latek cierpi na zaniki pamięci i epilepsję. Dzięki policyjnym poszukiwaniom mężczyznę odnaleziono całego i zdrowego.