• Zawodnicy z KWP w Gorzowie Wielkopolskim zwycięzcami zawodów „Ogień na ogień”

  Prawie 90 zawodników, 28 ekip i kilkuset widzów – tak ogromnym zainteresowaniem cieszyły się ogólnopolskie Mistrzostwa Służb Mundurowych w konkurencjach wytrzymałościowo-siłowych pn. „Ogień na Ogień 2019”, które wczoraj odbyły się na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ząbkach. Do rywalizacji o puchar Komendanta Stołecznego Policji przystąpili siłacze reprezentujący Policję, Wojsko Polskie, Państwową Straż Pożarną, Służbę Więzienną, Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego i Służbę Ochrony Państwa.

 • BREAK DANCE ( Breaking )
  Break Dance ( BREAKING ) powstały na nowojorskim Bronxie w latach 70' to pierwotny taniec kultury hip hop zawierający min. elementy akrobatyczne, siłowe oraz gimnastyczne, bazujący przede wszystkim na wykonywaniu tych elementów do muzyki.

  Czytaj więcej

  Wraz z zespołem śpiewaczym seniorów "Marzyciele" serdecznie zapraszamy do wspólnego śpiewania wojskowych piosenek.
  25.09. 2019 r. godz. 18:00 (środa)
  wstęp wolny.

  Czytaj więcej
 • Zawody „Ogień na ogień” już jutro

  Mistrzostwa Polski w konkurencjach wytrzymałościowo-siłowych pn. „Ogień na ogień” o puchar Komendanta Stołecznego Policji odbędą się już w czwartek 12 września na terenie obiektu sportowego MOSIR w Ząbkach. W tegorocznej edycji w zawodach udział wezmą 34 trzyosobowe drużyny z całej Polski, w sumie 102 zawodników. Mistrzostwa zostały zorganizowane w ramach obchodów 100. rocznicy powstania Policji Państwowej.

 • Nowodworski Ośrodek Kultury wynajmie pomieszczenia do prowadzenia działalności gastronomicznej w zakresie punktu gastronomicznego lub kawiarni.

  Czytaj więcej

  Jeśli jesteś osobą twórczą, kreatywną, chcesz miło i oryginalnie spędzić czas to zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym twórczym spotkaniu „Tulipanów”. Na wrześniowym warsztacie od początku do końca stworzymy unikatowe i wyjątkowe świeczniki które ozdobią każde wnętrze nadając mu niepowtarzalny klimat.

  Czytaj więcej
 • POSZUKUJEMY WŁAŚCICIELA ROWERU

  Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim podczas podjętych w dniu wczorajszym czynności służbowych na jednej z posesji w Nowym Dworze Mazowieckim zabezpieczyli rower marki KROSS koloru biało – niebieskiego ze śladami mechanicznego uszkodzenia numerów fabrycznych.

 • Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież na przesłuchania do sekcji wokalnej NOK prowadzonej przez p. Alicję Kabacińską, które odbędą się 10 września w godz. od 16:00 do 19:00.

  Czytaj więcej

  W ramach Nowodworskich Spotkań Jazzowych mamy przyjemność zaprosić Państwa na koncert trębacza Jerzego Małka z zespołem. Usłyszymy jego autorski projekt pt. "Balck Sheep". 18 września 2019, godz. 19:00, wstęp wolny.

  Czytaj więcej
 • POSZUKUJEMY ZAGINIONEJ JOANNY GRONOWSKIEJ

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim poszukują zaginionej 32- letniej Joanny Gronowskiej, która ostatni raz była widziana w miejscu zamieszkania dnia 30.08.2019r. o godz. 05:00.

 • BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY

  Od 2 września 2019r. rozpoczęły się ogólnopolskie działania kontrolno-prewencyjne wspierane akcją informacjo-edukacyjną pn. „Bezpieczna droga do szkoły”. Ich celem jest czuwanie nad bezpieczeństwem i porządkiem w ruchu drogowym w rejonach szkół i placówek oświatowo – wychowawczych w początkowym okresie nauki. Do rozpoczęcia kolejnego roku szkolnego przygotowywali się nie tylko uczniowie, ale również policjanci. W ostatnich dniach sierpnia policjanci ruchu drogowego sprawdzali stan oznakowania dróg i urządzeń ostrzegawczo-zabezpieczających. W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości kierowali pisma do zarządców dróg z wnioskiem o usunięcie nieprawidłowości lub o uzupełnienie oznakowania.

 • Rozpoczęliśmy zapisy do niektórych sekcji i kół zainteresowań w Nowodworskim Ośrodku Kultury. Serdecznie zapraszamy do zapoznania sie z ofertą i dokanania zapisów.

  zapisz sie

  Czytaj więcej
 • Bezpieczna droga do szkoły

  Dziś rozpoczęły się ogólnopolskie działania kontrolno-prewencyjne wspierane akcją informacjo-edukacyjną pn. „Bezpieczna droga do szkoły”. Ich celem jest czuwanie nad bezpieczeństwem i porządkiem w ruchu drogowym w rejonach szkół i placówek oświatowo–wychowawczych w początkowym okresie nauki.

 • „TRZEJ BRACIA CHRUM ”
  Pewnego dnia trzy wesołe i beztroskie świnki, bracia Chrumcio, Kwikuś i Ciam Ciam Chrum , zawędrowały do wielkiego lasu.
  KUP BILET

  Czytaj więcej
  Awaria sieci kanalizacyjnej
  W związku z awarią sieci kanalizacyjnej w m. Warszawa do rzeki Wisły wpływają ścieki i zanieczyszczenia. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny zaleca nie zbliżać się do rzeki Wisły oraz nie używać wody z rzeki do jakichkolwiek celów.
 • Stopień alarmowy ALFA i ALFA-CRP na terenie całego kraju

  Premier Mateusz Morawiecki podpisał zarządzenie wprowadzające pierwszy stopień alarmowy ALFA i ALFA-CRP na obszarze całego kraju. Stopień alarmowy obowiązuje od środy 28 sierpnia 2019 r. (od godz. 00:01) do wtorku 3 września 2019 r. (do godziny 23:59). Wprowadzenie stopnia alarmowego ma charakter prewencyjny i jest związane z uroczystościami upamiętniającymi 80. rocznicę wybuchu II wojny światowej oraz oficjalną wizytą w Polsce Prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki.

 • A więc masz stronę w Internecie i wreszcie wysupłałeś budżet na reklamę www. Znajomy podpowiedział Ci, że musisz przeprowadzić kampanię AdWords. Zrobiłeś research stołecznych firm i przejrzałeś wszystkie strony, które Google wyrzuca na frazę “kampanie adwords warszawa”. Co dalej?

  Reklama w Google

  Najpierw odpowiedzmy sobie na pytanie, co to jest Google AdWords? Jest to system emisji reklam tekstowych, a także graficznych i video. O ile pozycjonowanie strony SEO to proces długotrwały, którego efekty nie są widoczne od razu, to kampanie reklamowe AdWords pozwalają błyskawicznie dotrzeć do naszych odbiorców. Bardzo ważnym zadaniem właściciela strony jest właściwe bilansowanie nakładów na SEO oraz reklamę w Google.

  Gdzie pojawi się nasza reklama? Google jako gigant z ogromnym zasięgiem oferuje swoim klientom kilka platform reklamowych:

  1. Nasza oferta może pojawić się na górze wyszukiwania w Google. Znajdziemy się wówczas powyżej wyników organicznych (darmowych).
  2. Nasza reklama pojawi się także na innych stronach internetowych, który na to zezwalają. Może ona przybierać formę tekstową ale i graficzną, możliwości jest wiele.
  3. Możemy promować naszą markę również na YouTube, czyli platformie video z największym zasięgiem.
  4. Wreszcie, jeśli chcemy możemy reklamować się za pomocą Gmaila, jako reklama wyświetlana na stronie lub jako quasi e-maile, które trafiają do zakładki “Oferta”.

  Profesjonalne kampanie AdWords

  O ile dzięki reklamie Google AdWords możemy błyskawicznie dotrzeć do kluczowego klienta, to nie jest to bajecznie łatwe. Musimy wiedzieć jak taką kampanię przeprowadzić. Są dwie ścieżki, albo zrobimy to samodzielnie, albo zatrudnimy agencję SEM. W każdym z tych przypadków musimy jednak wiedzieć kto jest naszym idealnym klientem. Odpowiedzmy sobie więc na pytanie o jego płeć, miejsce zamieszkania, wiek, stan zamożności, zwyczaje zakupowe. Warto wiedzieć nawet z jakiego urządzenia przegląda Internet!

  Gdy posiadamy tą wiedzę, możemy myśleć o rozpoczęciu projektowania kampanii, jeśli zdecydowaliśmy się robić to samodzielnie. Ostrzegam przed wrzucaniem całego budżetu w jedną reklamę. Musimy przetestować co się sprawdza, a co nie. Podzielmy początkowe środki na kilka grup i sprawdzajmy co działa. Badajmy wyniki, analizujmy każdy przypadek. Gdy już jesteśmy przekonani, że trafiliśmy w typ reklamy, dopiero wówczas zaangażujmy właściwy kapitał. Nie jest to łatwe, niestety. Nasza wiedza może w tym wypadku nie wystarczyć.

  Gdy zdecydujemy się zatrudnić specjalistów, z pewnością odciążymy się z obowiązków. Specjalista od SEM będzie za nas wiedział gdzie zamieszczać nasze reklamy i jak poprawnie je targetować (a przynajmniej powinien to wiedzieć!). On również przeprowadzi testy gotowych reklam, ale z pewnością bazując na doświadczeniu zacznie z lepszej pozycji niż my sami. Będzie opierał się na naszym profilu klienta, ale tak dopasuje słowa kluczowe i zasięg kampanii aby zmaksymalizować efekt.

  Czy kampanie AdWords są drogie? Trudno odpowiedzieć na to pytanie jednoznacznie. Kiedy robimy je samodzielnie, płacimy jedynie za samą reklamę. Agencja doliczy swoją opłatę za prowadzenie kampanii. Bardzo często przy małych budżetach nie ma najmniejszego sensu zatrudniać specjalistów, ich opłata zje cały budżet i nie zostanie już na reklamę. Z drugiej jednak strony w Internecie można znaleźć kilka case’ów gdzie AdWords przynosi naprawdę świetne wyniki. Na wszystko jednak trzeba patrzeć przez pryzmat naszego biznesu. Jeśli sprzedajemy e-booki, gdzie koszty stałe nie zmieniają się przy wzroście sprzedaży, wówczas wydanie 1 PLN na reklamę, która przyniesie 2 PLN brutto jest opłacalne. Jeśli operujemy na marżach wynoszących kilka procent, wówczas w tym samym przypadku dokładali byśmy do interesu. Czy się opłaca? Każdy specjalista SEM odpowie - to zależy!

  Inwestowanie w marketing internetowy