Nasielscy policjanci zatrzymali 18-latka, który posiadał przy sobie mefedron. Narkotyki zostały zabezpieczone, a mężczyzna został zatrzymany. Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W ubiegły piątek ok. godz. 15.00 policjanci z Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego Komisariatu Policji w Nasielsku podjęli interwencję wobec kobiety i mężczyzny, którzy na widok patrolu policji przyspieszyli kroku i weszli w bramę posesji przy ul. Koziej w Nasielsku. W trakcie kontroli wyszło na jaw, że mężczyzna miał w kieszeni kurtki 6 sztuk torebek z zapięciem strunowym z zawartością białego proszku. 18-latek oświadczył, iż jest to mefedron, w związku z czym został zatrzymany i doprowadzony do KP Nasielsk, celem przeprowadzenia dalszych czynności. Zabezpieczone narkotyki zostały poddane badaniu, które potwierdziło, że był to mefedron.

Dochodzeniowcy z Nasielska już przesłuchali mężczyznę, który przyznał się do zarzutu posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

podinsp. Małgorzata Witkowska

  • Zatrzymany z mefedronem
    Zatrzymany z mefedronem
  • zabezpieczone substancje
    zabezpieczone substancje