Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Nowy Dwór Mazowiecki

9 września 2020 r. funkcjonariusze nowodworskiej policji zatrzymali aż trzech nietrzeźwych kierujących pojazdami. Za popełnione przestępstwo grozi im do 2 lat więzienia.

W środę mundurowi z komendy powiatowej policji w Nowym Dworze Mazowieckim zatrzymali aż trzech kierujących pojazdami, którzy znajdowali się w stanie nietrzeźwości.

Po godz. 13-ej na ul. Młodzieżowej w Nowym Dworze Mazowieckim policjanci wspólnie ze strażą miejską zatrzymali 66-letniego nowodworzanina, który kierując renault scenic uderzył w wiatę przystankową i oddalił się. W wyniku penetracji terenu mundurowi wkrótce ujawnili kierującego, który jak wykazało badanie miał 1,9 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Chwilę przed godziną 22 czosnowscy policjanci w Wincentówku zatrzymali do kontroli drogowej 27- latka z Nowych Grochali, ktory kierował motorowerem. Mężczyzna jak okazało się w wyniku przeprowadzonego badania miał w organizmie 1,72 promila alkoholu.

W nocy ze środy na czwartek na ul. Thommee w Nowym Dworze Mazowieckim policjanci wydziału ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierującego fiatem 20- letniego ob. Ukrainy. Przeprowadzone przez mundurowych badanie wykazało w jego organizmie 1,22 promila alkoholu.

Wszystkim mężczyznom, za popełnione przestępstwo kierowania pojazdem mechanicznym znajdując się w stanie nietrzeźwości grozi teraz kara pozbawienia wolności do lat 2.

Apelujemy o odpowiedzielność i rozsądek za kierownicą. Bezwględne przestrzeganie zasady PIŁEŚ- NIE JEDŹ!!!

 

st. asp. Joanna Wielocha