Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Nowy Dwór Mazowiecki

1 lipca br. na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego patrolowcy ujawnili aż 3 osoby poszukiwane celem odbycia kary pozbawienia wolności lub ustalenia miejsca pobytu. Uchylający się od odpowiedzialności karnej trafili już do jednostki penitencjarnej.

Wczoraj na ta terenie podległym komendzie powiatowej policji w Nowym Dworze Mazowieckim funkcjonariusze wydziału prewencji ujawnili trzech poszukiwanych mężczyzn.

Pierwszy z nich, 39- letni nowodworzanin był poszukiwany przez prokuraturę rejonową w Nowym Dworze Mazowieckim, celem ustalenia miejsca pobytu. Policjanci weszli w posiadanie informacji gdzie mężczyzna aktualnie przebywa i udali się do jego miejsca zamieszkania. Na miejscu zastali 39- latka oraz sporządzili dokumentację.

Tego samego dnia mundurowi ustalili także, że na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego przed wymiarem sprawiedliwości ukrywa się 47- latek z Warszawy, na którego warszawski sąd wystawił nakaz doprowadzenia do jednostki penitencjarnej. Mężczyznę zatrzymano. Trafił do aresztu.

Również wczoraj, funkcjonariusze wydziału prewencji na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego dokonali zatrzymania 35- latka z Zakroczymia. Był on poszukiwany na podstawie nakazu zatrzymania i doprowadzenia, wydanego przez legionowski sąd, celem odbycia kary 1 roku i 6 miesięcy pozbawienia wolności. Mężczyzna trafił do jednego z aresztow śledczych.

 

st. asp. Joanna Wielocha