Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Nowy Dwór Mazowiecki

W sobotnie popołudnie na drodze krajowej nr 7 w Kazuniu Nowym miał miejsce tragiczny w skutkach wypadek drogowy. W zdarzeniu brały udział dwa motocykle. Ze wstępnych ustaleń policjantów będących na miejscu zdarzenia wynika, że jeden z motocyklistów stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery energochłonne. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń 36-letni motocyklista zmarł.

30 maja br., chwilę przed godziną 17- tą do dyżurnego komendy powiatowej policji w Nowym Dworze Mazowieckim wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem dwóch motocyklistów. Wypadek miał miejsce na 330 km drogi krajowej nr 7, w kierunku od Gdańska do Warszawy, w miejscowości Kazuń Nowy.

36- letni motocyklista z Warszawy, kierujący suzuki, z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i przewrócił się uderzając swoim ciałem o bariery energochłonne, rozdzielające jezdnie drogi nr 7. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu.

Jadący za nim  24- latek, również kierujący suzuki, najechał na leżący na jezdni motocykl, w wyniku czego przewrócił się. Na miejscu został zbadany przez zespół pogotowia ratunkowego- nie doznał obrażeń ciała.

Jezdnia w kierunku do Warszawy była zablokowana.

Na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratury rejonowej w Nowym Dworze Mazowieckim pracowali policjanci z wydziału ruchu drogowego, wydziału dochodzeniowo- śledczego oraz technik kryminalistyki z nowodworskiej komendy.

Prowadzone przez nowodworską prokuraturę śledztwo pozwoli na ustalenie dokładnych okoliczności wypadku.

 

Policjanci po raz kolejny apelują o ostrożność, rozwagę oraz respektowanie przepisów ruchu drogowego.

 

st. asp. Joanna Wielocha