Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Nowy Dwór Mazowiecki

Kolejny raz nowodworscy policjanci uczestniczyli w pikniku rodzinnym zorganizowanym na terenie nowo otwartego placu zabaw w Kosewku. Przedsięwzięcie to miało charakter imprezy sportowo-rekreacyjnej, podczas której uczestnicy mogli uzyskać porady na temat bezpiecznych zachowań oraz zobaczyć policyjne pojazdy.

W minioną sobotę odbył się Piknik Rodzinny zorganizowany przez sołectwo „Kosewko”  przy ul. Rzecznej.

Podczas imprezy jak zwykle dużym zainteresowaniem cieszyło się policyjne stoisko, na którym dorośli mogli uzyskać porady między innymi z zakresu bezpieczeństwa, zaś na najmłodszych mieszkańców czekały inne atrakcje prezentowane przez sierż. szt. Sylwię Ochmańską z nowodworskiej komendy oraz sierż. szt. Kamilę Olender z Komisariatu Policji w Zakroczymiu. Każdy mógł z bliska obejrzeć sprzęt policyjny, wsiąść do radiowozu, włączyć sygnały, a także wykonać odciski palców.

Najmłodsi uczestnicy chętnie odpowiadali na pytania dotyczące bezpieczeństwa nad wodą oraz w ruchu drogowym, wykazywali się znajomością numerów alarmowych czy też sprawie rozwiązywali rebusy. Niemniej chętnie dzeci dzieliły sięz nami swoimi doświadczeniami i wrażeniami w tym zakresie. Oczywiście za właściwe odpowiedzi oraz błyskotliwe historie, nie mogło zabraknąć dla naszych milusińskich drobnych nagród i upominków

 

(so)