Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło dzisiaj w Nowym Dworze Mazowieckim. Zginął operator walca drogowego, który z niewyjaśnionych przyczyn przechylił się na bok przygniatając 69-latka.

Do wypadku doszło dzisiaj po godzinie 09:00 na ul. Fortecznej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że podczas wykonywania prac drogowych walec przewrócił się przygniatając jego operatora. 69-letni mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Śledczy pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Nowym Dworze Mazowieckim  prowadzili czynności procesowe na miejscu tego tragicznego wypadku, mające na celu ustalenie przyczyn i okoliczności w jakich doszło do zdarzenia.

Aktualnie policjanci poszukują świadków tego zdarzenia. Wszyscy, którzy widzieli to zdarzenie,  proszeni są o kontakt z nowodworską komendą. Informacje można również przekazywać pod nr tel.: 22 775 33 05, 22 775 22 01-04 lub mailowo pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

 

(s/o)

  • śmiertelny wypadek